Ana Sayfa Etiketler Tekken 8

Etiket: Tekken 8

Tekken 8 ilk sezon kapsamında 4 karakter daha ekleyecekti ve bunlardan ilki 4 Nisan'da kavuştuğumuz capoeira ustası Eddy Gordo olmuştu. Bandai Namco merakla beklenen ikinci karakteri de birinci sezon ile gelecek güncellemelerin finalinde paylaştı. İşte güncelleme detayları ve Tekken 8 dlc karakteri Lidia.
Yeni geliştirilen Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak olan ilk dövüş oyunu olma ünvanını da taşıyan oyun, tıpkı yedinci oyunda olduğu gibi PC ve konsollar arasında çapraz platform desteğini de sürdürüyor. Tekken 8 inceleme yazımızda birbirini yiye yiye bitiremeyen Mishima sülalesinin son durumunu, genel oyun mekaniklerini, yenilikleri ve ötesini irdeleyeceğiz.
Merakla beklenen köklü dövüş oyunu serisi Tekken 8'in çıkışına sayılı günler kaldı. Yeni yıl ile birlikte çıkış yapan ilk dövüş oyunu olan Tekken 8 aynı zamanda Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen ilk dövüş oyunu olma özelliğini taşıyor.
İlk kez Tekken 8'de ortaya çıkan Victor Chevalier, aynı zamanda serinin ilk Fransız karakteri. Dövüşte çeşitli silahlara başvuran Victor fragmandaki repliğine göre "Dünyayı dengede tutmayı planlayan" bir organizasyon adına çalışıyor.
Şu ana kadar geliştirilen en akıcı Tekken oyunuyla mı karşı karşıyayız? Tekken 8 için şu ana kadar gerçekleştirilen tüm beta fazlarını deneyim ettik ve izlenimlerimizi kaleme aldık!
Bandai Namco Europe efsanevi dövüş serisinin yeni oyunu TEKKEN 8'in çıkış tarihini duyurdu. 32 karakter ile çıkış yapacak olan oyun PlayStation5, Xbox Series X|S ve PC'ye özel olarak geliyor.
Serinin hayranları için şu ana kadar Bandai Namco tarafından duyurulan tüm Tekken 8 karakterlerini derledik.
Tekken serisinin sekizinci oyunu geçtiğimiz yıl State of Play’de duyurulmuş ve büyük ilgi görmüştü. Unreal Engine 5 ile hazırlanan oyun sadece yeni nesil konsollar ve PC için gelecek. Geliştirici Bandai Namco, serinin en sevilen karakterlerinden kung fu ustası...
Unreal Engine 5 ile geliştirilen Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series S/X ve PC için geliyor.

Güncel