Ana Sayfa Haber

Haber

2024 yılının üçüncü çeyreğine girdiğimiz dönemde üçüncü State of Play ile oyunculara ulaşan Sony neler ile karşımıza çıktı, şöyle bir göz atalım.
From Software imzalı, 2022’de yılın oyunu ödülünün sahibi açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring'in genişleme paketi Shadow of the Erdtree için hikaye fragmanı yayınlandı.
Dünyaca ünlü oyun şirketi IGG, Tayland’ın Phuket kentinde çevrimdışı bir SLG turnuvası gerçekleştirdi. Şirketin önemli oyunları Lords Mobile ve Doomsday: Last Survivors için düzenlenen turnuva, dünyada türünün ilk örneği olması ile öne çıkıyor.
Japonya'da geçecek yeni Assassin's Creed oyunu Shadows'un ilk fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi duyuruldu. 
ksiyon-RPG severlerin unutamadığı Rakion, Neosonyx yapımcılığında Lemon8games tarafından yeniden yayınlandı. Rakion Türkiye’ye özel sunucusu ile tüm oyuncuları mücadele dolu bir maceraya davet ediyor.
Xbox Game Studios başkanı Matt Booty'nin yaptığı resmi açıklamayla Microsoft bünyesindeki dört stüdyonun fişi çekiliyor. Peki bu oyun dünyası için ne anlama geliyor? Microsoft'un son dönem izlediği stratejiler ne kadar başarılı?
Oyuncular 23 Mayıs'tan itibaren bu dinamik ve yeni sınıfla Korunak'ın sularını bulandıracak.
Şu ana kadarki en büyük Diablo 4 güncellemesi olacak olan 4. Sezon: Yenilenen Ganimet  çok büyük değişiklikler getiriyor ve bunları yalnızca Sezonluk Diyarda değil, aynı zamanda Ebedî Diyarda da kullanıma sunuyor.
Riot Games, League of Legends ve VALORANT için kullanılan Vanguard anti-hile sistemi hakkında açıklamada bulundu. Yeni hile koruma sistemine geçildiğinden beri Riot ekran görüntüsü aldığı iddiaları etrafta dolaşmaktaydı.
Street Fighter 6 Akuma oynanış videosu ile birlikte karakterin oynanabilir olacağı tarih de kesinleşti.
Tekken 8 ilk sezon kapsamında 4 karakter daha ekleyecekti ve bunlardan ilki 4 Nisan'da kavuştuğumuz capoeira ustası Eddy Gordo olmuştu. Bandai Namco merakla beklenen ikinci karakteri de birinci sezon ile gelecek güncellemelerin finalinde paylaştı. İşte güncelleme detayları ve Tekken 8 dlc karakteri Lidia.
14.7 Yaması'nda Skarner, kapsamlı bir Görsel ve Oynanış Yenilemesi'yle birlikte Vadi'de yeniden yüzeye çıkıyor. Bu değişiklikler oyun içi yeteneklerden oynanış tarzına, görsellerden oyun içi modele ve hatta Runeterra dünyasındaki hikâyesine kadar her yönünü içeriyor.

Güncel