Ana Sayfa Haber

Haber

The Elder Scrolls Online'ın 2023 yılı genişleme paketi Morrowind Üzerindeki Gölge beraberinde yepyeni bir hikaye ve sınıf getiriyor.
İlk yama, çevrimiçi oynanış geliştirmeleri, yeni strateji kılavuzları ve çok daha fazlasını içermekte
Armored Core 6, FFXVI, Star Wars Jedi Survivor, Death Stranding 2, Tekken 8 ve daha birçok oyun!
God of War Ragnarök ve Elden Ring yılın oyunu ödülü için kıyasıya kapıştı!
Sony'nin yeni nesil sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR2 için çıkış tarihi ve satış fiyatı açıklandı.
Bayonetta birbirinden farklı yeni bölümleri ve sınırları zorlayan aksiyonu ile Nintendo Switch’e geliyor. Yeni bir şeytan avı ve tanıdık saç örgüsü, Umbra Cadısı, kendine özgü silahlarını ve zamanı yavaşlatan Cadı Zamanı yeteneğini kullanarak gizemli bir kötülükle yüzleşmek zorunda. Bu...
Arkane Studios'un geliştirdiği ve konsol tarafında Xbox'a özel olan Redfall için yeni bir oynanış videosu paylaşıldı.
1-20 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan PGC 2022'de yer alan takımlar belli oldu.
Capcom'un merakla beklenen oyunu Resident Evil 4 için oynanış videosu, yeni fragman yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi de sonunda belli oldu.
Uzun bir aradan sonra Konami Silent Hill serisini diriltiyor. Yeni oyun Silent Hill f için ilk detaylar paylaşıldı!
Japonya’nın en başarılı manga/anime yapımlarından One Piece için geliştirilmekte olan rol yapma oyunu One Piece Odyssey için yeni fragman yayınlandı. Yeni oyunda gizemli ada Waford’da mahsur kalan Hasır Şapkalılar tayfası anılarıyla yüzleşecek.
Nintendo'nun ikonik kahramanı Mario ilk kez sinemalarda bir animasyon film ile boy gösterecek. The Super Mario Bros. Movie adıyla gösterime girecek filmde Mario rolünü Guardians of Galaxy'de Star Lord'u canlandıran Chris Prett, ezeli rakibi Bowser'ı ise komedi filmlerinin vazgeçilmezlerinden Jack Black seslendiriyor.

Güncel