Resident Evil 4 Remake oynanış videosu ve çıkış tarihi paylaşıldı

Capcom’un geçtiğimiz Perşembe gecesi 01:00’de yayınladığı Resident Evil Showcase‘de merakla beklenen Resident Evil 4 Remake için oynanış videosu ve yeni hikaye fragmanı paylaşıldı.

Fragmanda hikayeden çeşitli kesitler ve oyunun popüler karakterlerinden Ada Wong’un yenilenmiş halini görebiliyoruz:

Resident Evil 4 Remake oynanış videosunda ise orijinal oyunun hafızalara kazınmış, gerilimli anlarına en cilalı halleriyle tanıklık ediyoruz:

Resident Evil 4 Remake ilk olarak Capcom tarafından 2005 yılında Nintendo GameCube’e özel olarak piyasaya sürüldü. Third Person Shooter türünde yenilikçi oyun tasarımı, gerilim ve aksiyon arasında tutturulan kaliteli denge ve sürükleyiciliği ile oyun dünyasında büyük yankı uyandıran yapım günümüze dek çeşitli platformlarda tekrar hayat buldu. Yeniden yapım projesi geçtiğimiz yaz döneminde duyurulan oyun Capcom’un kendi oyun motoru olan RE Engine ile geliştiriliyor. Resident Evil Showcase’de yapılan güncel duyuruya göre oyun çıkış tarihi 24 Mart 2023.

Resident Evil 4 Remake PlayStation 4 & 5, Xbox Series X/S ve PC platformlarında çıkışını gerçekleştirecek.

Önceki İçerikSilent Hill Transmission’daki tüm yeni oyun duyuruları
Sonraki İçerikPUBG Global Championship 2022’ye katılacak takımlar açıklandı
Başlat Tuşu'nun genel yayın yönetmeni. 1984 doğumlu. Sırasıyla İngilizce Öğretmenliği, Resim ve Animasyon bölümlerinde eğitim görmüş bir yazar / çizer / animatör. Siteye katkıları dışında çizgiroman, canlandırma ve sinematografi üzerine çalışmalar yapar. Çocukluğundan bu yana video oyunları onun için hobiden de öte bir tutku olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz