Ana Sayfa Etiketler Manset

Etiket: manset

Sürprizlerle dolu açık dünya yapısı, gizemli atmosferi, epik ve zaman zaman saç baş yoldurtan zorlukta boss savaşları ile oldukça beğeni toplayan Elden Ring, 2 yıl aradan sonra genişletme paketi Shadow of the Erdtree ile bir kez daha bizi tekinsiz topraklara davet ediyor.
2024 yılının üçüncü çeyreğine girdiğimiz dönemde üçüncü State of Play ile oyunculara ulaşan Sony neler ile karşımıza çıktı, şöyle bir göz atalım.
Japonya'da geçecek yeni Assassin's Creed oyunu Shadows'un ilk fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi duyuruldu. 
Xbox Game Studios başkanı Matt Booty'nin yaptığı resmi açıklamayla Microsoft bünyesindeki dört stüdyonun fişi çekiliyor. Peki bu oyun dünyası için ne anlama geliyor? Microsoft'un son dönem izlediği stratejiler ne kadar başarılı?
Stellar Blade inceleme yazımızda PlayStation 5 özel geliştirilen aksiyon macera oyununu tüm detaylarıyla masaya yatırıyoruz.
Yakın dönem kaybettiğimiz dünyaca ünlü mangaka Akira Toriyama'nın tek ciltlik eserinden uyarlanan dev bir macera!
Ejderler, iktidar mücadeleleri ve fantastik canavarlar ile örülü dünyasıyla Dragon’s Dogma 2 inceleme yazımızda oyunun tüm detaylarını masaya yatırıyoruz.
Bir süredir PlayStation 5'in daha gelişmiş bir sürümünün yapım aşamasında olduğuna dair söylentiler dolaşmakta. İşte son sızıntılar doğrultusunda PlayStation 5 Pro'nun özellikleri!
Final Fantasy VII yeniden yapım projesinin ikinci bölümü olan REBIRTH sadece PlayStation 5'e özel olarak çıkışını gerçekleştirdi. İlk bölümün bıraktığı noktadan direkt devam eden oyun bizi Midgar'ın sınır kapılarından çıkartarak Final Fantasy VII'nin devasa dünyasıyla tanıştırıyor.
Oldukça kaygan bir zemin olan live service türünde olan Helldivers 2, son dönem başarısız olan çoğu türdaşının arasından sıyrıldı ve masaya yumruğunu vurdu. Peki, bu nasıl mümkün oldu? İnceleme yazımızda bu sorunun cevabını arayacağız.
Yeni geliştirilen Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak olan ilk dövüş oyunu olma ünvanını da taşıyan oyun, tıpkı yedinci oyunda olduğu gibi PC ve konsollar arasında çapraz platform desteğini de sürdürüyor. Tekken 8 inceleme yazımızda birbirini yiye yiye bitiremeyen Mishima sülalesinin son durumunu, genel oyun mekaniklerini, yenilikleri ve ötesini irdeleyeceğiz.
Last of Us Part II Remastered incelememizde yeni sürümün neleri değiştirdiğini, fiyatını ve ekstralarını irdeleyecek, "Alınır mı?" sorunuza yanıt bulmaya çalışacağız.

Güncel