Ana Sayfa Etiketler Manset

Etiket: manset

State of Play Eylül 2022 etkinliğinde God of War Ragnarök, Rise of the Ronin ve Tekken 8 gibi birçok oyun yer aldı.
Rengarenk savaşlara ev sahipliği yapan serinin son oyunu yine cıvıl cıvıl!
Bir salgının insanların hayatını baştan aşağı değiştirmiş olduğu post apokaliptik dünyada, amansız ve duygu yüklü bir yol hikayesi anlatan Last of Us yeni nesil sistemlerin gücünü sonuna kadar kullanacak olan yeni sürümüyle huzurlarınızda!
Geçtiğimiz günlerde Sony'nin fiyat artışına gittiği PlayStation 5'in zamlı Türkiye fiyatı netleşti.
12 yıl önce Wii'de başlayan Xenoblade serisinin son halkası çıkışını yaptı. Monolith Soft bize harika bir serinin sevgiyle, özenle hazırlanmış destansı bir finalini bırakmış.
PlayStation'ın gelmiş geçmiş en iyi oyunlarından biri olan Marvel's Spider-Man, PC sürümüyle karşımızda.
7 dönem, 7 kahraman, 7 hayat! 90'larda sadece Japonya'da sınırlı kalmış, gizli bir cevher sonunda dünya çapında erişilebilir oldu. Hem de en cilalı haliyle!
Monster Hunter Rise Sunbreak inceleme yazımızda hem ana oyunun genel yapısı ve mekaniklerini hatırlatacak hem de genişletme paketinin detaylarını sizlerle paylaşacağız.
Heyecanla beklenen God of War Ragnarök için çıkış tarihi duyuruldu. Ayrıca oyunun Collector's Edition içeriği belli oldu.
Yeni PlayStation Plus sisteminin tüm ayrıntıları: Yer alan oyunlar, çıkış tarihi, Türkiye fiyatı ve abonelik yükseltme işlemi...
Sony yeni bir State of Play etkinliği düzenledi. Yaklaşık 30 dakika uzunluğundaki etkinlikte üçüncü parti firmalardan yeni oyun duyuruları ve PS VR2 için yapım aşamasındaki oyunlar yer aldı. İşte State of Play'deki tüm duyurular ve fragmanlar şöyle:
Santa Monica Studio, God of War Ragnarök’ta kullanılabilecek yeni erişim özelliklerini duyurdu. Kullanıcı arayüzü daha fazla okunabilirlik ve esneklik sağlamak amacıyla yeniden tasarlanırken, kontrol haritası yeniden oluşturuldu. Öne çıkan yeni özellikler şöyle: God of War (2018) PC Özellikleri God of Ragnarök'a...

Güncel