Ubisoft, Türkiye’deki büyüyen Tom Clancy’s Rainbow Six Siege topluluğunu desteklemek için bir dizi yatırım planladığını duyurdu. Bunlar arasında Rainbow Six Siege için Türkçe dil desteği de yer alıyor.

Dünya genelinde 30 milyona ulaşan Rainbow Six Siege’in oyuncu topluluğu, Ubisoft’un açıklamasına göre Türkiye’de de önemli oranda artış gösterdi. Firma, buna karşılık 2018 içinde Türk oyuncu topluluğu için çeşitli yatırımlar yapacak.

Başta Rainbow Six Siege için Türkçe dil desteği olmak üzere Ubisoft’un planları şu şekilde:

  • Tamamen Türkçeleştirilen oyun içeriği:  3. yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum’un çıkışı ile birlikte, Rainbow Six Siege mağaza içi ve dijital ortamda tüm metinler için tamamen Türkçe dil olarak satın alınabilir. Bu çeviri, tüm menüyü, seçenekleri, operatör, ekipman ve harita seçimi gibi kullanıcı arayüzlerini içerecektir. Rainbow Six Siege’in mevcut sahipleri için, bu dil seçeneği aynı zamanda 3. Yıl 2. Sezon Operasyonu Para Bellum’un piyasaya sürülmesiyle de kullanıma sunulacak.
  • Rekabetçi Türk E-Spor’unda büyüme: Ubisoft, Türkiye’deki resmi Rainbow Six Siege turnuva planlarını geliştiriyor ve bu gelişmeler Türk oyun topluluğuna rekabet ve lig turnuvalarına katılma fırsatı sağlayacak.
  • Perakende çapta tanıtım etkinliği: 14 Mayıs’tan 1 Temmuz’a kadar Ubisoft, tüm büyük perakendecilere satış promosyonları ve seçili perakendeciler aracılığıyla hediyeler ile bu atılımı destekleyecek.
  • Geliştirilmiş topluluk etkileşimi: Ubisoft, mevcut sosyal medya platformlarında Türk oyun topluluğuyla düzenli olarak etkileşime girmeye devam edecek ve güncellemeler ve hediyeler aracılığıyla Rainbow Six hayranlarına daha fazla odaklanacaklar.
  • Rainbow Six Siege EtkinliğiBu ay sonrasında, Türkiye oyun dünyasında en tanınmış kişilerden bazıları, Rainbow Six Siege’in Türkçe versiyonuna erken erişimin keyfini çıkaracaklar ve oyunun hayranları; heyecan, gerilim, kahkaha ve hayran kitlesiyle dolu bir akşamda sosyal medya aracılığıyla yaşananları canlı olarak izleyebilecekler!

Konuyla ilgili olarak Rainbow Six Siege’in Marka Yönetmeni Alexandre Remy şunları söyledi:

Tüm takım adına konuşarak, Türk oyuncuların oyunumuza gösterdiği ilgiden çok memnunuz. Rainbow Six konusunda sahip oldukları sadakat, tutku ve coşkuya çok değer veriyoruz ve bu önemli oyun öğelerini yerelleştirerek minnettarlığımızı gösterebildiğimiz için gerçekten çok mutluyuz. Daha önce de söylediğimiz gibi, Rainbow Six Siege’ın en değerli unsuru oyunculardır ve bu yüzden her zaman oyuncu deneyimini olabildiğince mükemmel yapmak için çaba göstereceğiz.”

İLGİLİ YAZI – Rainbow Six Siege’in Sistem Gereksinimleri

Öte yandan, önümüzdeki günlerde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için ücretsiz deneme fırsatı olacak.

PC’de 17-20 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. PlayStation 4 ve Xbox One konsolları içinse 17-21 Mayıs arasında düzenlenecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz