Pokemon Unite mobil oyunu yarın çıkıyor

Pokemon'un ilk takım tabanlı stratejik savaş oyunu Pokemon Unite, 22 Eylül 2021 tarihinde mobil platformlar için çıkıyor.

pokemon-unite-mobil-oyunu-cikis-tarihi

Pokemon‘un ilk takım tabanlı stratejik savaş oyunu Pokemon Unite, 22 Eylül 2021 tarihinde mobil platformlar için çıkıyor. Tamamen ücretsiz olup isteğe bağlı oyun içi satın alımlar içeren Pokemon Unite, App Store ve Google Play’den indirilebilecek. Fransızca, Almanca, İtalyanca ve İspanyolca dil desteği de yarından itibaren hem Pokemon Unite’ın mobil versiyonunda hem de ücretsiz indirilebilir güncelleme vasıtasıyla Nintendo Switch versiyonunda mevcut olacak.

Ayrıca çok yakında çıkacak yepyeni mücadele bileti, Pokemon Eğitmenlerine sunulacak. Eğitmenler Nintendo Hesaplarını veya Pokemon Eğitmen Kulübü hesaplarını bağlayarak Pokemon Unite kayıt verilerine hem Nintendo Switch üzerinden hem de mobil aygıtlarından erişebilecek.

Beş milyonun üzerinde ön kayıt alan mobil aygıt çıkışını kutlamak için, Pokemon Unite’ın mobil versiyonundaki oyun içi etkinliği 31 Ekim Pazar, TSİ 18:59’a kadar tamamlayan tüm Eğitmenlere ön kayıt kampanyası dahilinde şu ödüller verilecek: 1000 Aeos bileti, Pikachu için Unite lisansı ve Pikachu için Festival Stili adındaki özel Parlak Giysi. 7,5 milyon ön kayıt sayısına ulaşıldığı takdirde Eğitmenler 1000 Aeos bileti daha alacak!

Eğitmenler resmi Pokemon Unite YouTube kanalından yepyeni global çıkış videosunu izleyebilir.

Mücadele bileti Galaktik Hayalet 094 yarın başlıyor

Yeni mücadele bileti Galaktik Hayalet 094, Pokemon Unite’ın mobil çıkış tarihi olan 22 Eylül Çarşamba günü başlıyor.  Bu yeni mücadele bileti, oyuna uzay temalı öğeler getiriyor. Oyuncular günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak mücadele bileti seviyelerini yükseltebilecek ve seviyelerine özel ödüller alabilecekler. Ayrıca premium bilet satın alan oyuncular daha fazla ödül alabilme şansına sahip olacak.

Karşınızda Unite takımları

Unite takımları adındaki yeni özellik 22 Eylül Çarşamba, yani yarın, oyunun mobil ve Nintendo Switch versiyonlarına eklenecek. Bu yeni özellik sayesinde Eğitmenler kendi takımlarını yaratabilecek veya var olan takımları arayıp diğer oyuncularla birlikte bu takımlara katılabilecekler. Ayrıca çeşitli takım etiketlerini seçerek kendilerine benzer Eğitmenleri kolayca bulabilecekler.

Zeraora’nın Unite lisansını almak için özel görevleri tamamlayın

Oyunun Nintendo Switch versiyonunun çıkış bonusunu kaçıran Eğitmenler, 22 Eylül Çarşamba’dan itibaren özel bir görev ile Zeraora’nın Unite lisansını kazanmak için yeni bir şansa sahip olacak. Halihazırda Zeraora’nın Unite lisansına sahip ola oyuncular ise Aeos parası alacak.

God of War Ragnarok’taki Thor ilk kez gözüktü

Önceki İçerikNBA 2K22 inceleme
Sonraki İçerikTales of Arise inceleme

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz