HONOR ve Gameloft, Katlanabilir Telefon Oyun Deneyimini İyileştiriyor

Küresel teknoloji markası HONOR, PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR modeliyle oyun deneyimini ikiye katlamak için uzman oyun geliştiricisi Gameloft ile dikkat çeken bir ortaklık gerçekleştirdi. Bu iş birliği sayesinde, popüler bir oyun olan Asphalt 9: Legends’ın katlanabilir akıllı telefonlardaki büyük ekranlara uyarlanmış yeni sürümü ve katlanabilir kategoride 120 FPS oyun deneyimi HONOR kullanıcılarına sunulacak.

HONOR Ürün Grubu Başkanı Fei Fang, “HONOR, katlanabilir ekosisteminde önemli bir oyuncu olarak kendini kanıtlamaya devam ediyor. PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR modelindeki oyun deneyimini optimize etmek adına Gameloft ile yaptığımız bu iş birliği, HONOR cihaz kullanıcıları için en iyi katlanabilir kullanıcı deneyimini yaratma konusundaki kararlılığımızın bir kanıtıdır” dedi.

Gameloft Küresel İş Geliştirme OEM Başkan Yardımcısı Henry Pan ise, “HONOR ile iş birliğimiz, mobil cihazlarda oyun geliştirme konusundaki uzmanlığımızı HONOR’un katlanabilir cihazlarda yazılım ve donanımın sorunsuz entegrasyonundaki deneyimiyle birleştirerek küresel oyuncular için Asphalt 9: Legends ile sektör lideri bir sürükleyicilik sunuyor” şeklinde konuştu.

HONOR, PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR’deki oyun deneyimini optimize etmek için Gameloft ile ortaklık kurarak dünyada 120 FPS Asphalt 9: Legends oyununu katlanabilir bir akıllı telefona getiren ilk şirket oldu. Bu iş birliği, katlanabilir ekosistemine yenilikçi çözümler getirmeyi amaçlıyor.

Yenilenen Asphalt 9: Legends, ultra geniş ekran ve 120 FPS desteğiyle oyunculara benzersiz bir deneyim sunacak. HONOR ve Gameloft, mobil oyun işleme sürecini yeniden yapılandırarak, gölgelendirici değiştirme teknolojisini kullanıyorlar. Bu, oyunculara daha sürükleyici bir görsel ve işitsel deneyim sunuyor.

Yepyeni büyük ekranlı sürükleyici oyun deneyimi, HONOR’un katlanabilir cihazlar için öncü bir ekosistem oluşturma yolculuğunda kaydettiği bir başka önemli ilerlemeyi temsil ediyor. Asphalt 9: Legends’ın PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR’ye uyarlanması, farklı disiplinler arası inovasyonun bir örneği olarak öne çıkıyor. Bu ortaklık, katlanabilir yazılım ekosistemi adaptasyonunun gelecekteki görünümüne ışık tutuyor.

Yenilenen Asphalt 9: Legends, Şubat 2024’te HONOR Magic V2 ve PORSCHE DESIGN HONOR Magic V2 RSR için Google Play Store’da oyun tutkunlarıyla buluşacak. Bu, katlanabilir cihazlar için gelecekteki yazılım ekosistemine yön verecek önemli bir adımı temsil ediyor.

Önceki İçerikPubg Mobile, ‘ZİRVEDE’ İle Türkiye’nin İlk Dikey Dizisini Sunuyor!
Sonraki İçerikPecaminosa: A Deadly Hand, 28 Şubat’ta PC ve konsollara geliyor
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz