Final Fantasy VII‘nin ikonik kötü adamı Sephiroth, 23 Aralık’ta oynanabilir bir dövüşçü olarak Super Smash Bros. Ultimate‘a katılıyor.

Sephiroth’tan önce bir başka Final Fantasy VII karakteri olan Cloud da Super Smash Bros. Ultimate’a oynanabilir bir dövüşçü olarak eklenmişti.

Basın bülteninde yer alan detaylara göre, Sephrioth için yayınlanan tanıtım videosunda konuşan Super Smash Bros. Ultimate yönetmeni Masahiro Sakurai, yeni dövüşçü hakkında daha fazla bilgi verdi.

  • Sınırlı Süreli Etkinlik: Sephiroth Challenge: Bay Sakurai, oyuncuların bugün ve 23 Aralık 04:00 arasında bölüm sonu canavarı olarak Sephiroth’a karşı savaşabilecekleri özel bir sınırlı süreli etkinlik olan Sephiroth zorlu görevini açıkladı. Fighters Pass Vol. 2 veya Challenger Pack 8: Sephiroth sahibi olan oyuncular, zorlu görevi başarabilir ve 23 Aralık’tan önce Sephiroth ve yeni sahnesi Northern Cave’in kilidini açabilir.
  • Yeni sahne, müzik ve daha fazlası: Challenger Pack 8: Sephiroth ayrıca Northern Cave sahnesini, bir Klasik Mod rotasını ve FINAL FANTASY serisinden dokuz müzik parçasını içerir.
  • Mii Fighter kostümleri: 23 Aralık’ta, FINAL FANTASY serisinden esinlenilen oyun içi Mii Fighters kostümleri, Aerith, Tifa ve Barret klasik karakterlerine dayanan kıyafetler, Chocobo şapka ve Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars’dan esinlenilen bir kıyafet de dahil olmak üzere piyasaya sürülecek.

Fighters Pass Vol. 2 şu anda satın alınabilir ve 23 Aralık’tan itibaren Challenger Pack 8: Sephiroth’a erişim sağlayacak. Ayrıca her biri bir yeni dövüşçü, bir sahne ve birden fazla müzik parçası içeren henüz duyurulmamış üç Challenger Paketi de içerecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz