Ana Sayfa Etiketler Nintendo

Etiket: Nintendo

Nintendo Switch'e özel olarak geliştirilen Advance Wars 1+2: Reboot Camp inceleme yazımızda nostaljik bir mücadeleye geri dönüyoruz.
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon inceleme yazımızda minik Bayonetta'nın masalsı macerasına dahil oluyoruz.
Splatoon 3 Expansion Pass iki dalga olarak hayata geçecek. Bunlardan ilki olan Inkopolis şu an erişilebilir durumda.
Orijinalde Nintendo Wii için çıkış yapan Return to Dream Land yenilenmiş hali ile bir kez daha, bu kez Nintendo Switch ile karşımızda.
Nostaljik bir maceraya hazır mısınız? Metroid Prime Remastered inceleme yazımızda bir Nintendo efsanesinin geri dönüşüne tanıklık edeceğiz.
Fire Emblem Engage inceleme yazımızda ise 30 küsür yıllık serinin geldiği son noktayı irdeleyecek, formülü gayet iyi tutturan önceki ana oyun ile farklıklarına değineceğiz.
İlk açık dünya Pokemon oyununa hazır mısınız? Pokemon Scarlet & Violet bizi Paldea diyarına heyecanlı bir maceraya davet ediyor!
Dokuzuncu nesil Pokemon oyunu Scarlet and Violet, 18 Kasım'da Nintendo Switch için çıktı.
Sektörün çılgın geliştiricilerinden Hideki Kamiya'nın oyun dünyasına armağan ettiği en iyi serilerden biri olan Bayonetta, üçüncü oyunuyla Nintendo Switch'te!
Bayonetta birbirinden farklı yeni bölümleri ve sınırları zorlayan aksiyonu ile Nintendo Switch’e geliyor. Yeni bir şeytan avı ve tanıdık saç örgüsü, Umbra Cadısı, kendine özgü silahlarını ve zamanı yavaşlatan Cadı Zamanı yeteneğini kullanarak gizemli bir kötülükle yüzleşmek zorunda. Bu...
Nintendo'nun ikonik kahramanı Mario ilk kez sinemalarda bir animasyon film ile boy gösterecek. The Super Mario Bros. Movie adıyla gösterime girecek filmde Mario rolünü Guardians of Galaxy'de Star Lord'u canlandıran Chris Prett, ezeli rakibi Bowser'ı ise komedi filmlerinin vazgeçilmezlerinden Jack Black seslendiriyor.
Rengarenk savaşlara ev sahipliği yapan serinin son oyunu yine cıvıl cıvıl!

Güncel