Ana Sayfa Etiketler Nintendo

Etiket: Nintendo

İlk açık dünya Pokemon oyununa hazır mısınız? Pokemon Scarlet & Violet bizi Paldea diyarına heyecanlı bir maceraya davet ediyor!
Dokuzuncu nesil Pokemon oyunu Scarlet and Violet, 18 Kasım'da Nintendo Switch için çıktı.
Sektörün çılgın geliştiricilerinden Hideki Kamiya'nın oyun dünyasına armağan ettiği en iyi serilerden biri olan Bayonetta, üçüncü oyunuyla Nintendo Switch'te!
Bayonetta birbirinden farklı yeni bölümleri ve sınırları zorlayan aksiyonu ile Nintendo Switch’e geliyor. Yeni bir şeytan avı ve tanıdık saç örgüsü, Umbra Cadısı, kendine özgü silahlarını ve zamanı yavaşlatan Cadı Zamanı yeteneğini kullanarak gizemli bir kötülükle yüzleşmek zorunda. Bu...
Nintendo'nun ikonik kahramanı Mario ilk kez sinemalarda bir animasyon film ile boy gösterecek. The Super Mario Bros. Movie adıyla gösterime girecek filmde Mario rolünü Guardians of Galaxy'de Star Lord'u canlandıran Chris Prett, ezeli rakibi Bowser'ı ise komedi filmlerinin vazgeçilmezlerinden Jack Black seslendiriyor.
Rengarenk savaşlara ev sahipliği yapan serinin son oyunu yine cıvıl cıvıl!
Splatoon 3, 9 Eylül'de Nintendo Switch için çıktı!
Kirby ile hobini gırtlak bir parti oyununa var mısınız?
12 yıl önce Wii'de başlayan Xenoblade serisinin son halkası çıkışını yaptı. Monolith Soft bize harika bir serinin sevgiyle, özenle hazırlanmış destansı bir finalini bırakmış.
Bayonetta 3'ün çıkış tarihi yeni bir fragaman eşliğinde ortaya çıktı!
Fire Emblem Warriors: Three Hopes, ünlü strateji rol yapma oyunu Three Houses’dan uyarlanan, alternatif bir hikayeye sahip musou türünde bir spin-off.
Nintendo’nun biricik maskotu Mario, 35 yılı aşkın bir süredir video oyunlarıyla bizlere çeşitli deneyimler sunuyor. Kahramanımızın asıl mesleği musluk tamirciliği olsa da yeri geliyor yarışçı, yeri geliyor doktor olarak bile karşımıza çıkabiliyor. Super Mario Strikers serisi de Mario ve...

Güncel