Ana Sayfa Etiketler Nintendo

Etiket: Nintendo

Bir dönem zihin açan platform oyunlarından sonra mikro oyunlardan oluşan Wario Ware serisi ile maceralarına devam eden Wario, Nintendo Switch’te ikinci oyunu ile karşımızda. Önceki oyunun yalın yapısına kıyasla joycon’ları dibine kadar kullanan WarioWare: Move It! bakalım nasıl bir oyun olmuş.. 
Kahve tiryakisi dedektif Pikachu ve insan ortağı Tim geri döndü! Büyük maceranın ikinci ve son perdesi nihayet aralanıyor!
Oyun dünyasının en şirin strateji oyunu Pikmin, dördüncü oyunuyla Nintendo Switch'te. Sevimli Pikmin'ler bir kez daha komutlarınızı bekliyor ve bu sefer kumandada tamamen sizin oluşturacağınız özel bir kahraman var!
Nintendo Switch için bir parti oyunu daha! verybody 1-2 Switch, 6 yıllık bir aradan sonra Nintendo Switch'e neler getirdi? Haydi göz atalım!
Nintendo Switch'e özel olarak geliştirilen Advance Wars 1+2: Reboot Camp inceleme yazımızda nostaljik bir mücadeleye geri dönüyoruz.
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon inceleme yazımızda minik Bayonetta'nın masalsı macerasına dahil oluyoruz.
Splatoon 3 Expansion Pass iki dalga olarak hayata geçecek. Bunlardan ilki olan Inkopolis şu an erişilebilir durumda.
Orijinalde Nintendo Wii için çıkış yapan Return to Dream Land yenilenmiş hali ile bir kez daha, bu kez Nintendo Switch ile karşımızda.
Nostaljik bir maceraya hazır mısınız? Metroid Prime Remastered inceleme yazımızda bir Nintendo efsanesinin geri dönüşüne tanıklık edeceğiz.
Fire Emblem Engage inceleme yazımızda ise 30 küsür yıllık serinin geldiği son noktayı irdeleyecek, formülü gayet iyi tutturan önceki ana oyun ile farklıklarına değineceğiz.
İlk açık dünya Pokemon oyununa hazır mısınız? Pokemon Scarlet & Violet bizi Paldea diyarına heyecanlı bir maceraya davet ediyor!
Dokuzuncu nesil Pokemon oyunu Scarlet and Violet, 18 Kasım'da Nintendo Switch için çıktı.

Güncel