Sony, Ubisoft ve Xbox dahil 15 firma Gamescom 2019 açılış konferansında yer alacak

Açılış gecesi etkinliğinde çeşitli oyun duyuruları yapılacak ve oynanış görüntüleri gösterilecek.

Bu yılki Gamescom fuarına sayılı günler kala etkinliğin hemen öncesinde düzenlenecek olan açılış gecesine katılacak firmalar netleşti.

Açılış gecesi etkinliğini düzenleyecek isim olan ve aynı zamanda The Game Awards’u düzenleyen Geoff Keighley, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla Gamescom 2019 açılış gecesi konferansında yer alacak firmaları açıkladı.

Listede yer alan firmalar 2K, Activision, Bandai Namco, Bungie, Capcom, EA, Epic Games, Google Stadia, Koch Media/Deep Silver, Private Division, Sega, Square Enix, Sony, THQ Nordic, Ubisoft ve Xbox olarak duyuruldu. Açılış gecesi etkinliğinde bu firmalara ait oyunlardan duyurular, çeşitli görüntüler ve bilgiler paylaşılacak.

Hideo Kojima‘nın da yer alacağı açıklanan gece de Japon oyun yönetmeninin yeni projesi Death Stranding‘den yeni görüntüler gösterilecek. Sony’nin Death Stranding dışında The Last of Us: Part II ve Ghost of Tsushima‘ya da bu gecede yer vermesinin oldukça düşük bir ihtimali var. EA’in ise yeni Need for Speed oyununu burada duyuracağı iddia ediliyor.

Diğer firmaların ise ne gibi sürprizler olup olmadığı 19 Ağustos‘taki Gamescom 2019 Opening Night Live etkinliğinde belli olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz