Ana Sayfa Nintendo Nintendo Switch

Nintendo Switch

Nintendo’nun en yeni konsolu Nintendo Switch ile ilgili tüm gelişmeler burada.

Özellikle 90'lı yıllarda ülkemiz televizyonlarında çeşitli filmleriyle karşımıza çıkan bir ikil olan Bud ve Terence'ın maceraları devam ediyor. Retro beat'em up klasiği devam oyunu ile huzurlarınızda!
Haydi, Fae Farm inceleme yazımızda özellikle minik oyuncuların beğeneceğini düşündüğüm oyunun detaylarına göz atalım.
Merak ve heyecanla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 1 çıktı! Hayır efendim, başlıkta bir hata yok, zamanda geriye yolculuk da etmedik. Mortal Kombat serisi 11. ana oyunun ardından hikayede ilginç bir dönüm noktasını takip ederek yeniden 1 numaraya dönmüş durumda. Peki bu nasıl oldu? Neden başa döndük? Yapımcı NetherRealm bize ne sürprizler hazırlamış? Mortal Kombat rakiplerinden hangi özellikleri ile sıyrılıyor? Bu sorulara ve daha nicesine Mortal Kombat 1 inceleme yazımızda cevap arayacağız.
80'lerden beri devam eden, bir Mario kadar olmasa da kendine has bir bilinirliği olan Bomberman serisi, labirentvari bölümler içinde duvarları ve düşmanları bombalarla havaya uçurduğunuz matrak bir yapım. Super Bomberman R2 inceleme yazımızda bol patlamalı oyunumuzun yeni hali nasıl olmuş, gelin bir göz atalım.
Blasphemous 2 inceleme yazımızda yeni bir kefaret yolculuğuna çıkıyor, ikinci oyunla neler değişmiş ve gelişmiş, masaya yatırıyoruz.
Gamescom 2023 açılış gecesi etkinliğinde Little Nightmares 3 duyuruldu. Sevilen korku oyunu serisinin en yeni üyesi Supermassive Games tarafından geliştiriliyor.
Eleştirmenlerden tam not alan, id Software'ın 1997 yapımı Strogg ezici birinci şahıs nişancı oyunu Quake II geliştirilmiş şekilde yeniden çıkışıyla geri dönüyor. Şimdi Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4'te oynanabilir. Yeniden çıkan geliştirilmiş Quake...
Oyun dünyasının en şirin strateji oyunu Pikmin, dördüncü oyunuyla Nintendo Switch'te. Sevimli Pikmin'ler bir kez daha komutlarınızı bekliyor ve bu sefer kumandada tamamen sizin oluşturacağınız özel bir kahraman var!
Nintendo Switch için bir parti oyunu daha! verybody 1-2 Switch, 6 yıllık bir aradan sonra Nintendo Switch'e neler getirdi? Haydi göz atalım!
Yanlış duymadınız! Mortal Kombat 1 duyuruldu! Herkes serinin 12. oyununu beklerken yapımcı NetherRealm seriyi başa döndürdü.
Nintendo Switch'e özel olarak geliştirilen Advance Wars 1+2: Reboot Camp inceleme yazımızda nostaljik bir mücadeleye geri dönüyoruz.
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon inceleme yazımızda minik Bayonetta'nın masalsı macerasına dahil oluyoruz.

Güncel