Ana Sayfa Nintendo Nintendo Switch

Nintendo Switch

Nintendo’nun en yeni konsolu Nintendo Switch ile ilgili tüm gelişmeler burada.

İlk açık dünya Pokemon oyununa hazır mısınız? Pokemon Scarlet & Violet bizi Paldea diyarına heyecanlı bir maceraya davet ediyor!
PSP'e özel olarak 15 yıl önce çıkan Crisis Core: Final Fantasy VII'nin remaster sürümüyle modern platformlara gelmesine sayılı günler kaldı.
Square Enix yakın dönem bizi SaGa Frontier ve Live A Live gibi klasikler ile buluşturmuştu. Firma bu kez de taktiksel rol yapma oyunu klasiklerinden biri ile karşımızda.
Dokuzuncu nesil Pokemon oyunu Scarlet and Violet, 18 Kasım'da Nintendo Switch için çıktı.
Sektörün çılgın geliştiricilerinden Hideki Kamiya'nın oyun dünyasına armağan ettiği en iyi serilerden biri olan Bayonetta, üçüncü oyunuyla Nintendo Switch'te!
Bayonetta birbirinden farklı yeni bölümleri ve sınırları zorlayan aksiyonu ile Nintendo Switch’e geliyor. Yeni bir şeytan avı ve tanıdık saç örgüsü, Umbra Cadısı, kendine özgü silahlarını ve zamanı yavaşlatan Cadı Zamanı yeteneğini kullanarak gizemli bir kötülükle yüzleşmek zorunda. Bu...
Dragon Ball serini asimetrik çok oyunculu hayatta kalma türüyle tanıştıran Dragon Ball: The Breakers ne ölçüde başarılı bir iş çıkarıyor?
Square Enix'ten yeni bir strateji rol yapma oyunu, geçmişteki örneklerinden sıyrılmayı hedefleyen yenilikçi adımlarla geldi. Peki, bu adımlar sağlam mı?
Ora ora ora! Tuhaf maceraları, karakterleri ve seri yumrukları ile JoJo yine karşımızda!
Son Nintendo Direct etkinliğinde Nintendo Switch için birçok yeni oyun duyuruldu.
Rengarenk savaşlara ev sahipliği yapan serinin son oyunu yine cıvıl cıvıl!
Bugüne kadar harika video oyunları ile karşımıza çıkan LEGO bu sefer çuvallıyor.

Güncel