Ana Sayfa Nintendo

Nintendo

Yanlış duymadınız! Mortal Kombat 1 duyuruldu! Herkes serinin 12. oyununu beklerken yapımcı NetherRealm seriyi başa döndürdü.
Nintendo Switch'e özel olarak geliştirilen Advance Wars 1+2: Reboot Camp inceleme yazımızda nostaljik bir mücadeleye geri dönüyoruz.
Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon inceleme yazımızda minik Bayonetta'nın masalsı macerasına dahil oluyoruz.
Splatoon 3 Expansion Pass iki dalga olarak hayata geçecek. Bunlardan ilki olan Inkopolis şu an erişilebilir durumda.
Orijinalde Nintendo Wii için çıkış yapan Return to Dream Land yenilenmiş hali ile bir kez daha, bu kez Nintendo Switch ile karşımızda.
Theatrhythm Final Bar Line inceleme yazımızı serinin ilk kez boy gösterdiği PlayStation 4'te edindiğimiz deneyimler üzerinden hazırladık
Trek to Yomi inceleme yazımızda kuvvetli sanat yönetimiyle ilgi çeken oyunumuzun Nintendo Switch serüvenine göz atıyoruz.
Nostaljik bir maceraya hazır mısınız? Metroid Prime Remastered inceleme yazımızda bir Nintendo efsanesinin geri dönüşüne tanıklık edeceğiz.
Hogwarts Legacy inceleme yazımızda 5 yıllık yapım sürecine dayanan hırslı bir proje ile büyücüler ve cadıların fantastik dünyasına süpürgemizle uçuyoruz. 
EA tarafından yayınlanan ve Respawn Entertainment tarafından geliştirilen Apex Legends, 4. yılını şimdiye dek yayınlanan en büyük güncellemesi Revelry ile kutluyor.
Fire Emblem Engage inceleme yazımızda ise 30 küsür yıllık serinin geldiği son noktayı irdeleyecek, formülü gayet iyi tutturan önceki ana oyun ile farklıklarına değineceğiz.
Tam 15 yıl önce PSP için yapılmış olan orijinal CRISIS CORE, Final Fantasy VII'nin öncesinde olan olayları konu alıyor.

Güncel