Ana Sayfa Nintendo

Nintendo

14 yıl aradan sonra efsane geri döndü! Prince of Persia: The Lost Crown inceleme yazımızda köklerine dönen iddialı bir yapımı tüm detaylarıyla masaya yatırıyoruz.
Final Fantasy VII Rebirth'ün gelecek ay PlayStation 5 için piyasaya sürülmesinden önce, oyun sektörünün en büyük iki ismi, Electronic Arts’ın heyecan verici mücadeleci FPS oyunu olan Apex Legends'da, Apex Legends X Final Fantasy VII Rebirth Etkinliği için bir araya gelecek.
Geoff Keighley'in düzenlediği, her sene daha da ihtişamlı gerçekleşen büyük oyun organizasyonu Game Awards'ın 2023 yılı ödülleri sahiplerini buldu. 31 farklı kategoride dağıtılan ödüller içinde tabii ki en prestijlisi "yılın oyunu" ödülüydü. İşte Game Awards 2023 kazananlar tam listesi ve analizlerimiz
Birkaç oyun uyarlaması da bulunan Hellboy’un son oyunu Web of Wyrd da yakın dönem çıkışını yaptı. Oyun tarafında yıldızı çizgiroman ve filmleri kadar parlak olmayan Hellboy’un bakalım bu sefer yüzü gülecek mi?
Bir dönem zihin açan platform oyunlarından sonra mikro oyunlardan oluşan Wario Ware serisi ile maceralarına devam eden Wario, Nintendo Switch’te ikinci oyunu ile karşımızda. Önceki oyunun yalın yapısına kıyasla joycon’ları dibine kadar kullanan WarioWare: Move It! bakalım nasıl bir oyun olmuş.. 
Little Nightmares III'ün co-op modunda oynanan 18 dakikalık bu oynanış videosu, oyuncuları The Necropolis'in derinliklerine çekerek bazı sırlarını açığa çıkarıyor.
30 yılı aşkın bir zaman dilimi boyunca oyunseverler ile buluşan Metal Gear serisinde bazı oyunların orijinal sürümlerine günümüzde ulaşmak artık iyice zorlaşmıştı. Son koleksiyon paketi iki nesil önceki konsollarda kısılı kalan seri için Konami bir kez daha kolları sıvadı ve iki bölüm halinde tüm seriyi geri döndürmek için ilk adımı attı. Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1, adından da anlaşılacağı üzere bu büyük koleksiyon paketinin birinci parçası.
Kahve tiryakisi dedektif Pikachu ve insan ortağı Tim geri döndü! Büyük maceranın ikinci ve son perdesi nihayet aralanıyor!
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1'ın (Nintendo Switch, PlayStation5, Xbox Series X|S, Steam) fiziksel ve dijital ön siparişe açıldığını duyurdu.
Bir devir kapanıyor... EA Sports, 1993 yılından bu yana başarıyla götürdükleri Fifa serisinde isim değişikliğine gitmeye karar verdi. Seri bundan sonra Football Club (FC) ismiyle devam edecek. Yeni isimle birlikte senede bir güncellenen yapıda başka neler bizi bekliyor?
Özellikle 90'lı yıllarda ülkemiz televizyonlarında çeşitli filmleriyle karşımıza çıkan bir ikil olan Bud ve Terence'ın maceraları devam ediyor. Retro beat'em up klasiği devam oyunu ile huzurlarınızda!
Haydi, Fae Farm inceleme yazımızda özellikle minik oyuncuların beğeneceğini düşündüğüm oyunun detaylarına göz atalım.

Güncel