Ana Sayfa inceleme

inceleme

İnceleme; En son çıkan oyunlar, yeni teknoloji ürünlerinin incelemeleri bu kategoride!

Splatoon 3 Expansion Pass iki dalga olarak hayata geçecek. Bunlardan ilki olan Inkopolis şu an erişilebilir durumda.
Orijinalde Nintendo Wii için çıkış yapan Return to Dream Land yenilenmiş hali ile bir kez daha, bu kez Nintendo Switch ile karşımızda.
Theatrhythm Final Bar Line inceleme yazımızı serinin ilk kez boy gösterdiği PlayStation 4'te edindiğimiz deneyimler üzerinden hazırladık
Trek to Yomi inceleme yazımızda kuvvetli sanat yönetimiyle ilgi çeken oyunumuzun Nintendo Switch serüvenine göz atıyoruz.
Wild Hearts inceleme yazımızda Monster Hunter serisinin karşısına çıkan doğu - batı sentezli yeni rakibi sizlere tanıtacağız!
Nostaljik bir maceraya hazır mısınız? Metroid Prime Remastered inceleme yazımızda bir Nintendo efsanesinin geri dönüşüne tanıklık edeceğiz.
Hogwarts Legacy inceleme yazımızda 5 yıllık yapım sürecine dayanan hırslı bir proje ile büyücüler ve cadıların fantastik dünyasına süpürgemizle uçuyoruz. 
Returnal PC inceleme yazımızda oyunun konsol çıkışının 2 sene ardından bilgisayarlarda ne hünerler sergilediğine göz atacağız.
Fire Emblem Engage inceleme yazımızda ise 30 küsür yıllık serinin geldiği son noktayı irdeleyecek, formülü gayet iyi tutturan önceki ana oyun ile farklıklarına değineceğiz.
Hasır şapkalı Luffy ve tayfası anılardan oluşan bir adada geçmişleriyle yüzleşecekleri yepyeni bir maceraya atılıyor! Seri ilk rol yapma oyunu ile karşımızda!
Tam 15 yıl önce PSP için yapılmış olan orijinal CRISIS CORE, Final Fantasy VII'nin öncesinde olan olayları konu alıyor.
Street Fighter 6'yı sonunda deneme şansımız oldu. Capcom serinin en iddialı oyunuyla geliyor olabilir!

Güncel