Ana Sayfa inceleme

inceleme

İnceleme; En son çıkan oyunlar, yeni teknoloji ürünlerinin incelemeleri bu kategoride!

Özellikle 90'lı yıllarda ülkemiz televizyonlarında çeşitli filmleriyle karşımıza çıkan bir ikil olan Bud ve Terence'ın maceraları devam ediyor. Retro beat'em up klasiği devam oyunu ile huzurlarınızda!
Haydi, Fae Farm inceleme yazımızda özellikle minik oyuncuların beğeneceğini düşündüğüm oyunun detaylarına göz atalım.
Merak ve heyecanla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 1 çıktı! Hayır efendim, başlıkta bir hata yok, zamanda geriye yolculuk da etmedik. Mortal Kombat serisi 11. ana oyunun ardından hikayede ilginç bir dönüm noktasını takip ederek yeniden 1 numaraya dönmüş durumda. Peki bu nasıl oldu? Neden başa döndük? Yapımcı NetherRealm bize ne sürprizler hazırlamış? Mortal Kombat rakiplerinden hangi özellikleri ile sıyrılıyor? Bu sorulara ve daha nicesine Mortal Kombat 1 inceleme yazımızda cevap arayacağız.
11 yıldır yeni oyununu görmediğimiz köklü seri geri dönüyor! Armored Core 6 inceleme yazımızda kendimizi üst düzey teknolojiyle donatılmış savaş makineleri ile kasvetli bir kaynak savaşının tam ortasında bulacağız.
80'lerden beri devam eden, bir Mario kadar olmasa da kendine has bir bilinirliği olan Bomberman serisi, labirentvari bölümler içinde duvarları ve düşmanları bombalarla havaya uçurduğunuz matrak bir yapım. Super Bomberman R2 inceleme yazımızda bol patlamalı oyunumuzun yeni hali nasıl olmuş, gelin bir göz atalım.
Guilty Gear -Strive-  2021'deki başarılı bir çıkış gerçekleştirmişti. Takip eden zaman içinde 3 sezonluk DLC kuşağı ile dövüşçü kadrosunu büyüten yapım bu sene yeni bir isimle tam bir paket halinde satışa sunuldu. Guilty Gear -Strive- Daredevil Edition inceleme yazımızda hem temelleri hatırlatıp hem de güncellemeler, yeni karakterler gibi detaylara odaklanacağız. Böylelikle oyunun nihai sürümüne yakışır bir nihai inceleme çalışmasını sizlerle paylaşmış olacağız.
Blasphemous 2 inceleme yazımızda yeni bir kefaret yolculuğuna çıkıyor, ikinci oyunla neler değişmiş ve gelişmiş, masaya yatırıyoruz.
Oyun dünyasının en şirin strateji oyunu Pikmin, dördüncü oyunuyla Nintendo Switch'te. Sevimli Pikmin'ler bir kez daha komutlarınızı bekliyor ve bu sefer kumandada tamamen sizin oluşturacağınız özel bir kahraman var!
Nintendo Switch için bir parti oyunu daha! verybody 1-2 Switch, 6 yıllık bir aradan sonra Nintendo Switch'e neler getirdi? Haydi göz atalım!
Final Fantasy 90'ların sonu ve 2000'lerin başında altın çağını yaşamış, sonrasında ise biraz tökezlemiş bir rol yapma oyunu serisi. Köklerine dönerken cüretkar sayılabilecek yenilikleri de barındıran Final Fantasy XVI aradığımız kan mı? Cevabımız Valisthea topraklarında yatıyor.
Kendinize rahat bir yer bulun ve hikayeme hazırlanın; Diablo 4 inceleme yazımda bu sefer bizi terörle titreten değil, kalbimizin derinliklerinde gizli en temel kötülüğü açığa çıkaracak olan Lilith ve isimsiz bir yolcuyu anlatacağım.
Yeni Street Fighter tekrar dövüş oyunlarının kralı olabilir mi? 1987 yılından bu yana devam eden köklü bir seri günümüzde nasıl taze kalabilir? Tüm bu soruların cevaplarını Street Fighter 6 inceleme yazımızda arayacağız.

Güncel