Çıkışına yaklaşık bir ay kala Red Dead Redemption 2 yeni oynanış videosu ile bir kez daha karşımızda.

Red Dead Redemption 2 yeni oynanış videosu ile arkasındaki hype’ı bir kez daha katladı diyebiliriz. Rockstar Games’in daha önceden söz verdiği üzere beklenen ikinci oynanış videosu nihayet yayınlandı.

4 dakika 24 saniye uzunluğundaki ikinci oynanış videosu, oyundaki çeşitli aktivitelere ve oyunculara sunulan oynanış özgürlüğüne odaklanıyor. Videoda ayrıca serinin öne çıkan özelliği “dead eye” sisteminin de gelişmiş hali tanıtılıyor.

 

Arthur Morgan‘ın ana karakter olduğu Red Dead Redemption 2, 26 Ekim’de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Oyunun tanıtım yazısı şöyle:

Amerika, 1899. Vahşi Batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor.

Blackwater soygununda işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçıyor. Federal ajanlar ve en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soygun, yağma ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda.

Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption’ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2’de modern çağın şafağındaki Amerika’dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor.

Red Dead Redemption 2’nin dosya boyutu ortaya çıktı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz