Sınırlı sayıda PlayStation 5 bugün amazon.com.tr‘de saat 18:00’da satışa sunulacak.

Amazon Türkiye’nin paylaştığı duyuruya göre, bugün saat 18:00’da az sayıda PlayStation 5 amazon.com.tr üzerinden satışa çıkacak. Tam bir stok sayısı verilmese de bunun oldukça az sayıda olması muhtemel.

Satış sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

12 Kasım’da ABD, Kanada ve Japonya gibi birkaç ülkede, 19 Kasım’da da dünyanın her yerinde piyasaya sürülen Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5’e ulaşmak oldukça zor. İlk stokların hızla tükenmesi, daha sonrasında yenilenen stokların ise az sayıda konsol barındırması PlayStation 5’i dünya çapında satın alınması zor hale getiriyor.

Amazon Türkiye’nin konuya ilişkin basın bülteni:

Amazon.com.tr, bugün yaptığı açıklamayla Sony’nin yeni nesil oyun konsolu PlayStation®5’in sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğunu duyurdu. Amazon.com.tr müşterileri, yeni yıl öncesinde ister kendileri ister sevdikleri için Playstation®5 satın alma şansına sahip olabiliyor.

 

Uzun süredir heyecanla beklenen oyun konsolu, çığır açan gelişmiş tetik hissine sahip DualSense oyun kolu, 120 fps’e kadar video çıkışı sağlayan 4K çözünürlüğü, 4K UHD Blu-ray oynatıcısı, özel üretim AMD Zen 2 CPU @ 3.5 GHz işlemcisi, AMD RDNA 2 grafik kartı ve 16GB DDR6 RAM hafızası ile kullanıcılarına eşsiz bir oyun tecrübesi sunuyor. Playstation®5, aynı zamanda PS Plus Collection ile PS4 oyunlarını oynama şansı ve yeni hızlandırılmış ara yüzü ile çok daha hızlı yükleme zamanlarını kullanıcıların beğenisine sunuyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz