Ghostwire: Tokyo PS5 ve PC için çıktı

Ghostwire: Tokyo PS5 ve PC için çıktı

Tango Gameworks‘ün geliştirdiği ve Bethesda‘nın yayınladığı Ghostwire: Tokyo tüm dünyada PS5 ve PC platformları için oynanabilir durumda.

Ghostwire: Tokyo‘da şehir ölümcül doğaüstü güçler tarafında istilaya uğradı ve zehirli bir sis, şehrin sakinlerinin bir anda ortadan kaybolmasına sebep oldu. Bu eşsiz yolculukta bir yandan Tokyo’yu işgal eden tehditkâr Hannya‘yı, takipçilerini ve Ziyaretçileri yenmeye çalışırken, bir yandan da Ethereal Weaving (Ruhani Dokumacılık) mistik sanatlarına hâkim olmaya çalışacaksınız. Bu doğaüstü varlıkların Ghostwire’ın nefes kesen dünyasında dolaşarak oluşturdukları büyüleyici atmosfer, adeta Tokyo’ya, şehrin tuhaflıklarına ve taşıdığı sırlara yazılmış bir aşk mektubu.

Ghostwire: Tokyo, sizi Japon efsanelerinden, halk hikâyelerinden ve masallarından çıkıp gelmiş karakterlerle dolu şaşırtıcı bir dünyaya götürüyor. Bu hikâyeler, karşılaşacağınız sıradışı yaratıkların birçoğuna ilham vererek Ghostwire’a gerçek bir Tokyo havası katıyor. Tango Gameworks’teki yaratıcı zihinlerin tasarladığı Tokyo’nun ultra modern halinde dolaşacak, şehrin simgeleşmiş noktalarını keşfedecek ve sokaklarda gizlenen sırları ortaya çıkaracaksınız.

Ghostwire dünyasının derinliklerine dalmak isteyenler için: Ghostwire: Tokyo – Başlangıç. PS5, PS4 ve PC’de ücretsiz olan bu heyecan verici görsel roman macerasında, sıradışı bir kayıp vakasını araştıran gizemli KK ve doğaüstü dedektif dostlarına katılacaksınız. Ancak yolculuğunuz sırasında çok daha sinsi bir şeye rastlayacaksınız. Ghostwire’ın öncesinde geçen bu eşsiz hikâyede, KK’in dostlarının hikâyeleri arasında bağlantı kurmak için farklı etkileşimler arasından seçim yapın. 

Ghostwire: Tokyo PS5 ve PC için tüm dünyada çıktı.

 

- Advertisement -
Önceki İçerikStranger of Paradise: Final Fantasy Origin inceleme
Sonraki İçerikMario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass – Wave 1 İncelemesi
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz