Days Gone’ın PC çıkış tarihi açıklandı

PC'ye özel yenilikler ve iyileştirmeler bulunuyor

Bend Studio’nun geliştirdiği Days Gone‘ın PC çıkış tarihi 18 Mayıs olarak açıklandı.

Sony Interactive Entertainment, PlayStation Blog üzerinden yaptığı açıklama ile açık dünya oyunu olan Days Gone’ın, 18 Mayıs 2021 tarihinde Epic Games Store ve Steam platformlarına geleceğini duyurdu. Her iki platformda da ön sipariş fiyatı 279 TL.

Oyunun PC sürümü iyileştirilmiş grafikler, 21:9 ultra-geniş monitör desteği, klavye ve fare ile kontrol imkanı sunuyor. Ayrıca, PlayStation 4’e yayınlanmasının ardından tüm çıkış sonrası yayınlanan içeriğin yer aldığı Days Gone’ın PC versiyonu heyecan verici içeriklerle geliyor.

The Last of Us Remake PS5 için yapım aşamasında

Oyuna ait resmi tanıtım yazısı:

“Days Gone, gizemli uluslararası bir hastalığın dünyanın büyük bir kısmını yok ettiği, öldürmediklerini ise milyonlarca akılsız ama ölümcül bir yaratığa dönüştürdüğü pandemiden 2 yıl sonrasında, Pasifik Kuzeybatı’nın yüksek çöllerinde geçen bir açık dünya temalı aksiyon oyunudur. Hayatta kalanlar, tüm kaynakların kıt olduğu, şiddet ve cinayetin sıradan olduğu ve Freakers isimli yaratıkların kalabalık bir şekilde gezindiği bir dünyada yaşamaktadır.

 

Oyuncular, sivil kampların dışında vahşi hayatta kuralsızca yaşayan ödül avcısı ve bir serseri olan Deacon St. John olarak yeni dünyanın şiddetine karşı yüzleşecekler. Deacon, dünya yok olmadan önce üyesi olduğu Mongrels MC isimli kanunsuz motor kulübüyle şiddetin ve kaosun açık yollarda bir parçası olduğu dönemden öğrendiği yeteneklerini kullanarak hayatta kalmaktadır.

 

Her şeyin merkezinde, Days Gone kimlerin bu sert koşullara nasıl tepki verdiğini ve yaşamanın sadece hayatta kalmak olmadığını, bu koşullar altında kaybın, sevginin, dostluğun, intikamın ve çaresizliğin keşfini konu alıyor. Deacon özelinde ise bu umudun asla kaybolmaması gerektiğinin bir hikayesi.”

Önceki İçerikResident Evil Village Demosu, Haberleri ve Daha Fazlası Resident Evil Sunumunda Paylaşıldı
Sonraki İçerikRatchet & Clank: Rift Apart Türkçe altyazı desteği ile çıkıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz