Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi ertelendi

Bir erteleme haberi de Cyberpunk 2077'den geldi.

Cyberpunk 2077 çıkış tarihi 17 Eylül'e ertelendi.

CD Projekt Red’in merakla beklenen yeni oyunu Cyberpunk 2077′nin çıkış tarihi eylül ayına ertelendi.

Geçtiğimiz günlerde FF7 Remake ve Marvel’s Avengers’ın ertelenmesinin ardından bir haber de Cyberpunk 2077’den geldi. Polonyalı geliştirici stüdyo CD Projekt Red tarafından yapılan açıklamaya göre, Cyberpunk 2077’nin çıkış tarihi 17 Eylül 2020’ye ertelendi. Bir önceki çıkış tarihi 16 Nisan idi yani oyun tam olarak beş ay ileriye ertelenmiş oldu.

Erteleme haberinin verildiği açıklamada oyunun tamamlandığı ve oynanabilir olduğu ancak hala yapılması gereken işler olduğu belirtilerek şöyle denildi:

“Oyunun tamamlandığı ve oynanabilir olduğu bir aşamadayız ancak hala yapılması gereken işler var. Night City çok geniş – hikayelerle, içeriklerle ve gidilecek pek çok yerle dolu fakat oyunun çapı ve karmaşıklığı nedeniyle test, düzeltme ve cilalama aşamalarını bitirmek için daha fazla zamana ihtiyacımız var. Cyberpunk 2077’nin bizim bu nesildeki en büyük başarımız olmasını istiyoruz ve ertelenen süre oyunu kusursuz yapmamız adına çok değerli bir zaman tanıyacak.”

Bilim kurgu RPG türündeki Cyberpunk 2077, 17 Eylül’de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyunda Türkçe altyazı desteği de yer alacak.

Cyberpunk 2077 hakkında

The Witcher serisinin arkasındaki CD Projekt Red tarafından geliştirilen oyunun tanıtım yazısı:

Cyberpunk 2077 güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City kümekentinde geçen bir açık dünya aksiyon macera hikâyesidir. Kanun kaçağı paralı asker V olarak oyna ve ölümsüzlüğün anahtarı olan eşsiz bir implantın peşine düş. Karakterinin sibergereçlerini, yeteneklerini ve oynanış stilini özelleştir; kararların hikâyeyi ve dünyayı değiştirdiği devasa bir şehri keşfet.

KANUN KAÇAĞI BİR PARALI ASKER OL
Sibernetik güçlendirmelerle donanmış bir siberhaydut ol ve Night City sokaklarında kendi efsaneni yarat.

GELECEĞİN ŞEHRİNDE YAŞA
Görsel, kompleks yapı ve derinlik anlamında yeni standartlara imza atan Night City’nin devasa açık dünyasına adım at.

EBEDÎ YAŞAM BAHŞEDEN İMPLANTI ÇAL
Şimdiye kadarki en riskli işini al ve ölümsüzlüğün anahtarı olan bir implant prototipinin peşine düş.

Final Fantasy 7 Remake’in çıkış tarihi ertelendi

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz