Ana Sayfa Video

Video

Oyun Videoları

Başlat Tuşu ekibi tarafından hazırlanan her türlü oyuna ait oyun videoları bu kategoride! Oynanış videoları, ilk bakış videoları, fragmanlar ve tanıtımların yanı sıra, en sevilen oyunlara ait serilerde burada yer almaktadır.

Uzun bir aradan sonra tekrardan bir kutu açılış videosuyla daha beraberiz. Bu videomuzda 28 Şubat'ta PlayStation 4'e özel olarak çıkacak Horizon Zero Dawn basın kitini kutusundan çıkarıyoruz.
Battlefield 1 Resmi Tek Oyunculu Tanıtım Videosu, Electronic Arts Türkiye resmi youtube hesabı üzerinden yayınlandı.
Uzun zamandır merakla beklenen XCOM 2'ye çıkış gününde bir göz attık! Oyunun Playstore üzerinden satın almak için tıklayınız. XCOM 2 inceleme yazımı için tıklayın.
Street Fighter V'in planda olmayan betasını ucundan yakaladık! 16 Şubat 2016'da PlayStation 4 ve PC için çıkış yapacak olan Capcom'un dövüş oyunu Street Fighter V'in resmi olarak duyurulmayan betasına erişim sağladık ve sizler için test ettik. Oyunun Playstore üzerinden ön sipariş...
Squad ilk Bakış videosu
Gamex 2015  Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda  Phantomers GM Lideri Anıl Güven'le fuar ve Phantomers  üzerine bir röportaj gerçekleştirdik.
Gamex 2015  Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda  Cosplay Türkiye kurucularından Kaan Mustafa Ülgen'le fuar ve cosplay üzerine bir röportaj gerçekleştirdik.
Gamex 2015  Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda Murat Engin Ekin'i "MuratAbiGF" yakaladık ve keyifli bir röportaj gerçekleştirdik.
Gamex 2015  Uluslararası Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda  Vidivodo ekibinden Pozan Erten, Leafgaming35 ekibi ve Brave Oyunda ile güzel bir röportaj gerçekleştirdik. Röportajda ilgili kanallar ve Vidivodo partnerliği hakkında sorular sorduk.
Uncharted 4: A Thief's End için kısa ama bir o kadar da güzel bir fragman yayınlandı. Sony ve Naughty Dog, bugün Uncharted 4: A Thief's End için yeni bir fragman yayınladı. Yayınlanan fragman oynanış görüntüsünden ziyade sinematik bir özellik taşıyor...
Ubisoft'un merakla beklenen "MMO-Online-RPG" oyunu Tom Clancy's The Division'ın Aralık ayı alfa testi kısa süreli olarak beta daveti alan oyuncularla gerçekleştirildi. Aralık ayının başlarında açıklama yapan geliştirici ve yayıncı şirket Ubisoft, The Division'ın Aralık ayına ait Xbox One'a özel betasını...
Blizzard'ın merakla beklenen yeni oyunu Overwatch için sinema fragmanı tadında yeni bir video yayınlandı. Oyunun 2016'ın ilk veya ikinci çeyreğinde satışa çıkması bekleniyor. Overwatch, Blizzard’ın Warcraft, Starcraft ve Diablo evreni dışında yer alan oyunlarından biri olacak. Overwatch sayesinde Blizzard elinden çıkmış...

Güncel