Starfield | Yıldız Sahasına Doğru: Gezginler İçin Birebir

Bugün Yıldız Sahasına Doğru: Gezginler İçin Birebir‘in bir sonraki bölümünü sizlere sunmaktan memnuniyet duyuyoruz. Game Director Todd Howard, Design Director Emil Pagliarulo, Lead Quest Designer Will Shen ve Lead Artist Istvan Pely gibi Starfield geliştirici ekibi üyelerinin, oyuncuların kâinatta kendi yollarını çizebildiği, sürükleyici bir yeni nesil RPG tasarlamaya yaklaşımlarını konuştukları bir yuvarlak masa tartışmasına katılın.

Yıldız Sahasına Doğru: Gezginler İçin Birebir‘i Türkçe altyazı seçeneği ile izlenebilir:

Ekibin sıfırdan başlayarak nasıl bir evren inşa ettiği hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız önümüzdeki aylarda çıkacak Yıldız Sahasına Doğru bölümleri için takipte kalın. 

Starfield 11 Kasım 2022’de sadece Xbox Series X|S ve PC’de çıkacak. Oyuncular, Xbox Game Pass ile çıktığı gün oynayabilecek.

- Advertisement -
Önceki İçerikChocobo GP inceleme
Sonraki İçerikEsporcu Olmadan Önce Edinmeniz Gereken 5 Alışkanlık
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz