PUBG MOBILE’a büyük güncelleme geldi

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile (PUBG MOBILE) bugüne kadarki en büyük güncellemesiyle oyuncular mobilde ilk kez yüksek kalitede birinci kişi görüş açısını deneyimleyebilecekler.

Tencent Games ve PUBG Corporation bugün, oyunculara PUBG MOBILE’de yeni bir görüş açısı sunan ve Klasik Mod’da erişilebilen yeni birincil kişi görüş açısını sunuyor. Birinci kişi görüş açısı modu, silah rötuşları, Mini-Zone Arcade Modu ve daha fazlasını içeren bu büyük güncellemenin sadece küçük bir kısmını oluşturuyor.

Birinci kişi görüş açısı moduna ek olarak, PUBG MOBILE’ın son güncellemesi, yeni modlar, karakter özelleştirme ve iletişim modlarını da içeren birçok yeni oyun içi özelliği de beraberinde getiriyor:

PUBG MOBILE Güncelleme

 

  • Arcade Mode: Mini-Zone – Bu yeni Arcade Mod, 100 oyuncuyu üç misli silahla daha küçük bir çemberin içine bırakıyor. Bu modda, her maç yaklaşık 20 dakika sürüyor.
  • Cephanelik – Oyuncular artık silah istatistiklerine bakabilecek ve silah aksesuarlarının performns verilerini karşılaştırabilecek.
  • Royale Pass – Oyuncular günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak puan kazanacak ve sıralamalarını yükseltebilecek. Belirli sayıda haftalık görevi tamamlayanlar ek sandık kazanabilecek.
  • Uçak ve Silah Rötuşları– En büyük ‘’Royale Pass’’ seviyesine sahip olan oyuncu artık uçağın dış görünümünü seçebilecek. Ayrıca mobilde, tüm yeni silah rötuşlarının kilidi açılarak özelleştirilebilecek.
  • Emoji’ler – PUBG MOBILE artık rakibi alkışlama, rakibe sataşma ve rakibe gülme gibi yeni jest ve hareketlere sahip.

- Advertisement -
Önceki İçerikE-bilardo Turnuvası Pool Elite Masters Kickoff Başlıyor
Sonraki İçerikThe Witcher’dan esinlenerek hazırlanan Orta Çağ oyunu Knights of Light
Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden bir kardeşiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz