Pizzasever Suç Savaşçıları, Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection ile Geri Dönüyor

KONAMI TMNT Oyunlarının Şimdiye Kadarki En Kapsamlı Koleksiyonu SWITCH, XBOX, PlayStation ve Steam'e Geliyor!

Konami Digital Entertainment B.V., bugün itibarıyla efsanevi Ninja Kaplumbağalar Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo’nun Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection ile geri döndüğünü duyurdu! KONAMI’nin retro 8-bit, 16-bit ve arcade Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT) oyunları arşivinden ve bunların Japonca versiyonlarından* on üç oyun, Nickelodeon işbirliği ile 2022’de PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch ve Steam’e geliyor.

On üç orijinal klasikten oluşan bu harika koleksiyon, Shredder’ı kovalamaya, Foot ile savaşmaya ve Bebop ve Rocksteady ile dolaşmaya yepyeni bir soluk getirirken, KONAMI’nin Ninja Turtles uyarlamalarının beat ’em up, aksiyon oyunlarında standartları nasıl belirlediğini bir kez daha gözler önüne seriyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection aşağıdaki oyunlardan oluşuyor:

Teenage Mutant Ninja Turtles (Arcade)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade) 

Teenage Mutant Ninja Turtles (NES)

Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (NES)

Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (NES)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (NES)

Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (Super Nintendo)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Super Nintendo)

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Sega Genesis)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Sega Genesis)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (Game Boy)

Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (Game Boy)

Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue (Game Boy)

KONAMI, bu klasikleri istediğiniz zaman oyunu kaydetme ve geri sarma, düğme eşleme, local co-op olan oyunları dahil etme ve bazı oyunlar** için çevrimiçi mod da dahil olmak üzere harika bir dizi yaşam kalitesi özelliğiyle modern oyun sistemlerine ustalıkla uyarlamak için oyun geliştiricisi Digital Eclipse ile ortaklık kurdu. Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, oyuncuların savaşmalarına ve bazen zorlu alanlarda geçmelerine yardımcı olmak adına her oyun için bir dijital oyun kılavuzu ile birlikte gelecek.

Oyunlar, 80’lerin çocuk çizgi film ve çizgi roman serisi The Teenage Mutant Ninja Turtles’ın karakterlerine ve temalarına dayanırken genellikle kurgusal bir New York şehrinde, kanalizasyon çevresinde, fütüristik düşman üslerinde ve hatta farklı zamanlarda geçiyor! Nickelodeon ile olan iş birliği doğrultusunda, Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, orijinal çizgi filmlerden, çizgi romanlardan ve diğer ünlü TMNT medya içeriklerinden görüntüler barındıran ve markanın farklı versiyonlarını bir çatı altında buluşturan bir Müze de içerecek. Ek olarak, daha önce hiç görülmemiş geliştirme görselleri, eskizler ve oyun tasarımı materyalleri de ekstralara dahil edilecek.

- Advertisement -
Önceki İçerikState of Play yeni içeriklerle geliyor
Sonraki İçerikWWE 2K22 inceleme (PS5)
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz