Nintendo Direct etkinliğinde Switch için yeni oyunlar duyuruldu

Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Fire Emblem Engage, Pikmin 4 ve daha fazlası!

Son Nintendo Direct etkinliğinde Nintendo Switch için birçok yeni oyun duyuruldu.

Son Nintendo Direct etkinliğinde Nintendo Switch için birçok yeni oyun duyuruldu. Bunlar arasında The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom, Fire Emblem Engage ve Pikmin 4 gibi yapımlar öne çıkıyor.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom 

Hyrule’nin uçsuz bucaksız topraklarına ek olarak, Legend of Zelda serisinin en yeni oyunu sizi gökyüzüne ve bunun ötesine geçen geniş bir dünyaya götürecek. The Legend of Zelda: Breath of the Wild’ın devamı, 12 Mayıs 2023’te Nintendo Switch için çıktığında Link’in heyecan dolu bu yeni macerasına katılın.

Fire Emblem Engage

Fell Dragon’a karşı yapılan savaşta, dört krallık bu büyük kötülüğü ortadan kaldırmak ve mühürlemek için diğer dünyalardan kahramanlarla birlikte çalıştı. Bin yıl sonra bu mühür zayıfladı ve Fell Dragon yeniden uyanmak üzere. Divine dragon olarak, dünyaya dağılmış Emblem yüzüklerini toplayın ve Elyos Kıtasına barışı getirin,kaderinizi karşılamak için zengin stratejileri ve sağlam kişiselleştirmeleri kullanın. Marth ve Celica gibi geçmiş Fire Emblem oyunlarından efsanevi kahramanları çağırın ve onlarla birlikte savaşın ve bu yeni hikayede güçlerini kendinize katın. Sıra tabanlı strateji oyunu olarak bilinen Fire Emblem serisi, stratejinizi dikkatlice oluşturmak için özelleştirebileceğiniz ve etkileşime geçebileceğiniz yeni karakterler ile geri dönüyor. Fire Emblem Engage, 20 Ocak 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

Kirby’s Return to Dream Land Deluxe

Efsane Wii oyunu geri dönüyor, hem de daha fazlasıyla. Bir gün, gizemli bir uzay gemisi Planet Popstar’a iniş yapar. Kirby ve arkadaşları, gizemli Magolor’a yardım etmek için büyüleyici bir maceraya atılırlar.Kirby belirli düşmanları içine çektiğinde çok çeşitli kopyalama yeteneklerine erişim kazanabilecek. Yerel multiplayer ile aynı konsol üzerinde 4 oyuncu birlikte bu maceraya atılabilir, herkes favori kopyalama yeteneklerini kullanırken aynı anda Kirby olarak da oynayabilir.Ayrıca eski seriden geri dönen Samurai Kirby ve seriye yeni dahil edilen Magolor’s Tome Trackers dahil olmak üzere oynanabilecek mini oyun koleksiyonu da mevcut. Kirby’s Return to Dream Land Deluxe 24 Şubat 2023’te Nintendo Switch için geliyor.

Pikmin 4

Pikmin serisinin yeni oyunun tanıtım videosunda Tranquil park ve uyuklayan Bulborb görülüyor, fakat burada bir eksik var… Pikmin! Nerede olabilirler? Nintendo Switch için çıkacak olan bu yeni oyun hakkında daha fazla ayrıntı, 2023 lansmanından önce açıklanacak.

- Advertisement -
Önceki İçerikState of Play Eylül 2022: Tüm oyun duyuruları ve fragmanlar
Sonraki İçerikJoJo’s Bizarre Adventure All Star Battle R inceleme
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz