Mad Tanks Kapalı Beta Tarihi Belli Oldu!

Mad Tanks – Yepyeni bir Stratejik Tank Oyunu! 

Yılların eskitemediği ve Steam ile birlikte tekrar yükselişe geçen Knight Online, Kingdom Online ve Phantomers gibi oyunların yayıncılığını üstlenen NTT Game’in dördüncü, tarayıcı tabanlı olarak da ilk oyununu yayınlamaya hazırlanıyor. TPS ve RTS öğelerini barındıran tarayıcı tabanlı bir MMO Action türündeki oyun olan Mad Tanks, adından anlaşılacağı üzere oyuncularına çılgın bir tank savaşı deneyimi sunmaya hazırlanıyor.

22 Şubat tarihinde teaser sitesi açılan Mad Tanks’in Kapalı Betası 4 – 6 Mart 2016 tarihleri arasında yapılması planlanıyor.

Peki, Mad Tanks nasıl bir oyun?

Oyun severlere oldukça zengin bir içerik sunan Mad Tanks’de 100’den fazla tank çeşidi, 7 farklı oyun modu ve çeşitli özelliklere sahip 100’e yakın mürettebat bulunuyor.

Oyuna ilk giriş yaptığınızda size sunulan 4 farklı tank arasından birini seçerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Oynadığınız oyunlarda kazandığınız genel tecrübe puanları ile tankınızı geliştirebilirsiniz. Yeteri miktarda puan topladığınızda da tank sınıfları arasından stratejinize en uygun sınıfı seçerek, seçtiğiniz sınıfa ait tank araştırma ağacı üzerinden daha üst seviye tanklara sahip olabilirsiniz.

Mad Tanks’de aralarında Dereceli Eşleşme, PvP ve PvE’nin de bulunduğu 7 farklı oyun modu bulunmaktadır. Modlara özel eşleşme havuzuna isminizi yazdırarak, sistem tarafından takım arkadaşlarınızın ve rakip takım oyuncularınızın seçilmesini sağlayabilirsiniz. Ek olarak belirtelim; Dereceli Eşleşmeye girebilmeniz için 8. Seviye bir tanka sahip olmanız gerekmektedir.

Mad Tanks’de çok sayıda mürettebat bulunuyor. Mürettebatların sahip oldukları özellikler savaş meydanında düşmanlarınıza karşı sizi oldukça avantajlı hale getirebilir. Bu sebeple mürettebatınızı, tankınızın yapısına ve stratejinize uygun olarak seçmenizde fayda var.

Ayrıca Mad Tanks’de arkadaşlarınız veya diğer oyuncular ile birlikte müfreze kurabilirsiniz. İlerleyen zamanlarda oyuna eklenmesi planlanan Müfreze Savaşları ve Müfreze Sıralamasına hazırlık için oyuna giriş yaptığınızda Müfreze butonundan ekibinizi oluşturmanızda fayda var.

Temel haliyle Mad Tanks’i bu şekilde anlatabiliriz. Fakat çok daha fazla içeriğin sizi beklediğini belirtebiliriz. Oyun hakkında ayrıntılı bilgi ve ön tanıtım videosuna Mad Tank teaser sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk izlenimimiz doğrultusunda Mad Tanks eğlenceli bir oyun gibi görünüyor. Kapalı Beta’ya katılıp, oyunu denemekte fayda var. Ayrıca Kapalı Beta için de eğlenceli etkinlikler planlandığını da belirtelim.

http://www.nttgame.com/madtanks

Basın Bülteni

Önceki İçerikTürkiye’nin ilk eSpor semineri Bilkent eSports Weekend’e katıldık
Sonraki İçerikXbox Live Gold Mart 2016 oyunları ortaya çıktı!
Oyun sektörü çalışanı, astronot görünümlü su kayağı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz