GTA Online: Further Adventures in Finance and Felony güncellemesi geldi

PlayStation 4, Xbox One ve PC için satışa çıkan GTA Online: Further Adventures in Finance and Felony ile Los Santos ve Blaine County’nin en büyük suç patronu olma yolundaki görevinize devam edin. CEO olarak VIP olmanın getirdiği tüm özel yeteneklerin keyfini çıkarırken, SecuroServ’in patentli Özel Kargo Ağı gibi karaborsa fırsatlarını kullanarak şehir çapında kanun dışı mallar satın alıp satabilecek ve böylece yepyeni pazarlara erişebileceksiniz.

YÖNETİCİ SUİTİ
Operasyonlarınızı yürütmek için şansınıza yaraşacak bir yönetici ofisine ve yetenekli İş Ortaklarına ihtiyacınız olacak. Dynasty 8 Executive Realty, SecuroServ ortaklığıyla suç kariyerini benimsemiş olanlara özel yeni delüks ofis suitlerini sunar. Bu mimari başyapıtlarda tam zamanlı asistan, helikopter pisti, toplantı odası, Don’t Cross the Line arcade oyunu ve işe çıkmadan önce mükemmel silah seçimlerinizde yardımcı olacak Silah Dolabı gibi opsiyonel depolama alanları bulunuyor.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-1

Yönetici ofisi SecuroServ Özel Kargo özel erişim sunduğundan Depolara yatırım yapacak ve şehirde nadir ve egzotik ürün ticareti yapabileceksiniz. Tüm Özel Kargolarınız Depolarda saklanacak ve depolama alanı çok değerli olduğundan envanterinizi zekice yönetmeniz ve fiyatlar en iyi durumdayken mallarınızı satmanız gerekecek.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-2

Tehlikeli, çok aşamalı Satın Alma Görevlerini İş Ortaklarınızla birlikte yöneterek depolarınıza Özel Kargo yığabileceksiniz.

ÖZEL KARGO SATIN ALMAK VE SATMAK
Satın Alma görevlerini başarıyla tamamlamak için İş Ortaklarınızla kurduğunuz takımın yeteneklerine ihtiyaç duyacaksınız. Görevler kaç kasa kaçak mal ve ne kadar risk almak istediğinize bağlı olarak zorluk seviyeleri giderek artan üç kategoriye ayrılmıştır. Risk ne kadar büyük olursa – FBI, LSPD veya rakip oyuncu Organizasyonları – ödüller de o kadar büyük olacaktır.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-3

Küçük, Orta ve Büyük Depolardaki envanterinizi dikkatlice yönetin. Pahalı mallarla ağzına kadar dolu depolar uzun süre gizli kalmayacaktır…

Envanter toplamanız pazarda talep yaratacaktır. Satma zamanı geldiğinde envanterinize bağlı olarak seçebileceğiniz çeşitli teklifler alacaksınız. Sarış görevleri uyanık olmanızı gerektirir; tüm Kargolarınız güvenli biçimde nakledilene kadar gözünüzü işten ayırmayın, yok edilen bir Kargo karınızı ciddi ölçüde azaltabilir.

DEPONUZU SAVUNUN
Önemli oyuncular dikkat çeker ve değerli mallarla dolu depolar da uzun süre gizli kalamaz. Los Santos’un çetelerinin sürpriz saldırıları sonucunda Özel Kargonuzun belli bir yüzdesini kaybetmemek için elinizi çabuk tutmalısınız.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-4

Size ait olanı savunun – çete üyeleri önden saldırılar ve arka sokaklardan akınlarla karşı operasyonlar gerçekleştirirler.

YENİ VIP İŞLERİ & MÜCADELELER
CEO’lar yasa dışı para kaynaklarına ve mücadelelere erişim de dahil olmak üzere VIP olmanın getirdiği nimetlerden faydalanacaklar.

VIP İşleri

 • Kelle Avcısı: Haritadaki hedef kişileri zamana karşı yarışarak öldürün
 • Hava Taşımacılığı: Değerli kargoları silahlı muhafızlardan kurtarın ve güvenli bir yere uçurun
 • Nakliye: Vergiden muaf mallarla dolu bir treyleri yasadışı sahibine ulaştıran ilk kişi olun

 

VIP Mücadeleleri

 • Nakit Çıkışı: Los Santos sokaklarındaki en son ATM dolandırıcılığı dalgasında sürü lideri olun.
 • Enkazcı: Kayıp kargoları okyanusun dibinden çıkarmak için yarışın.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-5

Hava Taşımacılığında Cargobob helikopterini oyuncu rakiplerinize ve LSPD’ye karşı savunmak için korumalarınızla birlikte çalışın.

 

YENİ TAŞITLAR, GİYSİLER & SİLAH EKLENTİLERİ
Ölümcül hızlı, ölümcül verimli veya sadece ölümcüle mi ilgi duyuyorsunuz? Tercihiniz ne olursa olsun, yeni nakliyle seçenekleri sizi yumuşak noktanızdan vuracak. Warstock Cache & Carry’deki azman HVY Brickade’den Southern San Andreas Autos’taki tehditkar Bravado Rumpo Custom’a, Motorsport’taki Pegassi ReaperVapid FMJGrotti Bestia GTS ve Enus Windsor Drop gibi yeni nesil Süper ve Spor arabalara, Elitas Travel’daki lüks ve hızlı Buckingham Nimbus ve Volatus’tan DockTease’deki kocaman Tug’a kadar; A noktasından B noktasına gitmek hiç bu kadar güzel görünmemiş ve güzel hissettirmemişti.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-6

Eskiden özel olan VIP ve koruma giysileri ve ayrıca yeni SecureServ markalı giysiler de Los Santos’taki mağazaların askılarında yerlerini almış durumdalar. Vermek istediğiniz ilk izlenim ister sofistike bir suç patronu, ya da kiralık fedai olsun, kendinize uygun bir şeyler bulabileceksiniz. Bilirsiniz, normalde fıstık gibi geçecek olan bir Özel Kargo görevini cephanenizin bitmesi kadar batırabilecek bir şey yoktur. Yerel Ammu-Nation mağazalarından alabileceğiniz Drum & Box Magazine eklentileriyle bir çok farklı silahtan yaylım ateşi açabilirsiniz.

GTA-Online-Further-Adventures-in-Finance-and-Felony-7

YENİ YER DEĞİŞTİRMELİ HASIM MODU
Olanlar ve Olmayanların diyarındaki bu Hasım Modu sayesinde agresif sosyal tırmanış şansı elde edebilirsiniz. Kazananlar takımı başarıyı garantilerken, Kaybedenler takımı başarısızlığa mahkumdur ve bu ikisi arasında geçiş yapmanın yalnızca tek bir yolu vardır: bir Kazananı acımasızca öldürüp yerine geçmek. Ayrıca bu yeni Hasım Modunu denerken bu hafta boyunca Duble RP kazanacağınızı da hatırlatalım.

 

ETKİNLİK HAFTASI BONUSLARI (7 – 13 HAZİRAN)
Bugün başlayıp 13 Haziran Pazartesi gününe kadar devam edecek  Further Adventures in Finance and Felony Bonus Haftası sayesinde Organizasyonunuz için sağlam temeller atabilirsiniz. Bu hafta GTA Online’a giriş yaparak Pastel Yeşil Pijama ve Pastel Yeşil Robdöşambr açabilecek, ayrıca Warstock Cache & Carry’den Buzzard Attack Chopper ve Kargo sevkiyatlarınızda ve Organizasyonunuzu gözlerden uzak tutmakta size yardımcı olacak Lester ve Merryweather hizmetleri için %25 indirim alabileceksiniz. Yine Ammu-Nation’daki %25 indirim sayesinde Organizasyonunuzu çeşitli silahlar ve cephanelerle doldurabileceksiniz:

 

 • Karbin, Hücum ve Kompakt Tüfekleri
 • Makineli Tabanca
 • SMG
 • Ağır Pompalı Tüfek
 • Savaş Savunma Silahı
 • Tüm Cephaneler
 • Silah Renkleri ve Aşınma Desenleri
 • Vücut Zırhı
 • Paraşüt Çantaları ve Kumaşları

 

SOSYAL KULÜP ÇEKİLİŞLERİ
Yönetim Ofisi suç ganimetleri ile dolu olmadıkça tamamlanmış sayılmaz. Tonlarca suç baronu eşyası ile dolu Sosyal Kulüp Yönetici Eşyaları Çekilişi’nde şansınızı deneyin. Aracınıza GTAV araç parfümü asın, üzerinize şık bir Grotti Polo çekin, GTAV Soundtrack Plağınızı dinlerken resmi GTAV Krom Zippo çakmağınızla puronuzu yakın, GTAV Altın Külçe USB, iFruit Fare Altlığı ve Epsilon Kağıt Ağırlığı ile ofis masanızı süsleyin, GTAV Kitchen Timer ile buzdolabınızı o zor kazandığınız parayla dolduracağınız bir kasaya dönüştürün. Girmek için hemen Sosyal Kulüp Etkinlikler Sayfasını ziyaret edin.

 

GTA$1M CEO SNAPMATIC YARIŞMASI
Suç basamaklarını tırmanışınızı doğru düzgün fotoğraf belgesiyle kutlayın ve CEO Snapmatic Yarışması ile portföyünüzü GTA$1M ekleyin. Katılmaya hak kazanacak fotoğrafların bugün ile 13 Haziran Pazartesi günü arasında yayınlanmış olması ve Further Adventures in Finance and Felony’den içerik bulundurması gerekir. Ayrıca fotoğraflarınıza Sosyal Kulüp’te “CEO” etiketi eklemeyi de unutmayın. Kuralların tamamını şurada bulabilirsiniz.

 

BU CUMA RESMİ CANLI YAYINI KAÇIRMAYIN
10 Haziran Cuma akşamı, Rockstar Broadcast ekibinin sunumuyla ve özel misafirlerle Further Adventures in Finance and Felony  canlı yayınını izlemek için resmi Rockstar Games Twitch veyaYouTube kanallarında bize katılın. Ve elbette GTA Online güncellemeleri hakkında en yeni haberleri almak için Rockstar Newswire’ı takip edin.

Önceki İçerikFIFA 17, yayınlanan ilk fragmanla birlikte duyuruldu!
Sonraki İçerikWatch Dogs 2 resmen duyuruldu, çıkış tarihi açıklandı!
Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden bir kardeşiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz