Ana Sayfa Etiketler Konami

Etiket: Konami

SILENT HILL: Ascension, bir yandan SILENT HILL evrenini genişletirken diğer yandan da nesiller arası travma temalarına değinip izleyicilere SILENT HILL hikayesinde kalıcı olarak söz sahibi olma imkanı verecek.
Konami Digital Entertainment., efsanevi taktiksel casusluk oyunu Metal Gear Solid 3: Snake Eater’a sadık kalarak geliştirilen METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER’ın yapım aşamasında olduğunu ve PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Steam platformlarında yayınlanacağını duyurdu.
İlk yama, çevrimiçi oynanış geliştirmeleri, yeni strateji kılavuzları ve çok daha fazlasını içermekte
Silent Hill 2 Remake dahil toplamda dört oyun projesinin Silent Hill Transmission'daki tüm yeni oyun duyuruları tek bir başlık altında!
Uzun bir aradan sonra Konami Silent Hill serisini diriltiyor. Yeni oyun Silent Hill f için ilk detaylar paylaşıldı!
2001'de çıkan klasik korku oyunu Silent Hill 2'nin remake versiyonu PC ve PlayStation 5 için duyuruldu.
Yılladır söylentilerin ve sızıntıların ardı arkasının kesilmediği yeni Silent Hill oyunu nihayet duyuruluyor.
Cowabunga! Tosbağalar tüm nostaljisiyle geri döndü!
13 efsanevi TMNT oyununu içeren Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection çıktı.
Kaplumbağalar ile nostalji tüneline dalmaya hazır mısınız? Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection Ağustos ayında sizlerle!
Konami Digital Entertainment B.V., geçtiğimiz bahar aylarında Steam üzerinde Erken Erişim sürümü olarak yayınlanan oyunu GetsuFumaDen: Undying Moon'un, bugün itibarıyla Erken Erişim’den çıktığını ve tam sürüme geçtiğini duyurdu. Geçen hafta Nintendo Switch’e gelen GetsuFumaDen, bugün aldığı 1.0 güncellemesiyle masaüstü...
Japon oyun yayıncısı ve geliştiricisi Konami, bağımsız oyun geliştirme stüdyosu Bloober Team ile "stratejik işbirliği anlaşması" gerçekleştirdiklerini duyurdu. Bu gelişmeyle birlikte Silent Hill iddiaları yeniden gündeme geldi. VGC'de yer alan habere göre, Konami ile Bloober Team arasındaki ortaklık bu iki firmanın...

Güncel