Ana Sayfa Etiketler Konami

Etiket: Konami

Konami Digital Entertainment B.V., bugün yaptığı açıklamada, dünyaca ünlü psikolojik korku serisinin yeni öyküsü SILENT HILL: The Short Message'ın, PlayStation™ Store'da ücretsiz olarak yayınlandığını duyurdu.
Serinin hayranları şimdi SILENT HILL: Ascension'ı mobil cihazlarına indirebilir veya masaüstü bilgisayarlarında Ascension.com adresinden ücretsiz hesap açarak bu deneyime kaydolabilirler.
2004'te çıkan Metal Gear 3'ün yeniden yapım projesi olan Meta Gear Solid Delta: Snake Eater için ilk oynanış görüntüleri Xbox etkinliğinde paylaşıldı.
30 yılı aşkın bir zaman dilimi boyunca oyunseverler ile buluşan Metal Gear serisinde bazı oyunların orijinal sürümlerine günümüzde ulaşmak artık iyice zorlaşmıştı. Son koleksiyon paketi iki nesil önceki konsollarda kısılı kalan seri için Konami bir kez daha kolları sıvadı ve iki bölüm halinde tüm seriyi geri döndürmek için ilk adımı attı. Metal Gear Solid: Master Collection Vol.1, adından da anlaşılacağı üzere bu büyük koleksiyon paketinin birinci parçası.
Konami Digital Entertainment B.V. bugün yaptığı açıklamayla METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1'ın (Nintendo Switch, PlayStation5, Xbox Series X|S, Steam) fiziksel ve dijital ön siparişe açıldığını duyurdu.
80'lerden beri devam eden, bir Mario kadar olmasa da kendine has bir bilinirliği olan Bomberman serisi, labirentvari bölümler içinde duvarları ve düşmanları bombalarla havaya uçurduğunuz matrak bir yapım. Super Bomberman R2 inceleme yazımızda bol patlamalı oyunumuzun yeni hali nasıl olmuş, gelin bir göz atalım.
Konami'nin meşhur futbol oyunu serisi PES'in yeniden markalaşarak ücretsiz hale dönüştürülen versiyonu eFootball 2024 Messi ile birlikte yeni yılın başladığını futbol fanatiklerine duyuruyor! Oyun her türlü yetenek ve deneyime sahip kullanıcının keyif alabileceği bir dizi güncelleme ve eklemeyi de beraberinde getiriyor.
SILENT HILL: Ascension, bir yandan SILENT HILL evrenini genişletirken diğer yandan da nesiller arası travma temalarına değinip izleyicilere SILENT HILL hikayesinde kalıcı olarak söz sahibi olma imkanı verecek.
Konami Digital Entertainment., efsanevi taktiksel casusluk oyunu Metal Gear Solid 3: Snake Eater’a sadık kalarak geliştirilen METAL GEAR SOLID Δ: SNAKE EATER’ın yapım aşamasında olduğunu ve PlayStation 5, Xbox Series X|S ve Steam platformlarında yayınlanacağını duyurdu.
İlk yama, çevrimiçi oynanış geliştirmeleri, yeni strateji kılavuzları ve çok daha fazlasını içermekte
Silent Hill 2 Remake dahil toplamda dört oyun projesinin Silent Hill Transmission'daki tüm yeni oyun duyuruları tek bir başlık altında!
Uzun bir aradan sonra Konami Silent Hill serisini diriltiyor. Yeni oyun Silent Hill f için ilk detaylar paylaşıldı!

Güncel