Yeni haftanın yeni oyunları (13-19 Nisan 2015)

Başlat Tuşu

13 Nisan Pazartesi ile başlayan yeni hafta için çıkış yapacak oyunları derledik: Yeni haftanın yeni oyunları!

13 Nisan Pazartesi günü ile başlayan yeni haftaya bomba gibi yeni oyunlar ile başlıyoruz. Önümüzdeki yedi gün içinde çıkış yapacak yeni oyunları sıraladık. İşte yeni haftanın yeni oyunları:

Öncelikle belirtmek gerekir, listenin ilk iki sırasındaki oyunların satışları rekor düzeyde olabilir.

Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkışından 18 ay sonra nihayet PC platformu için de çıkış yapacak olan GTA V, ilk sırada yer alıyor. Belki de Heist DLC’sinden daha fazla ertelenen ve sürekli olarak arka plana atılan GTA V PC sürümü sonunda çıkış yapacak. Ayrıca, Direktör modu gibi özel içeriklerle birlikte, 14 Nisan günü bizlerle olacak!

gta5_pc_yeni-haftanin-yeni-oyunlari-baslattusu

 

Serinin 10. oyunu olan Mortal Kombat X ikinci sırada. Sürekli olarak bahsedilen ve neredeyse her gün kendisinden yeni gelişmeler aldığımız oyun, 14 Nisan tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Ayrıca oyuna ait birçok karakter bilgisi geçtiğimiz haftalarda sızdırılmıştı.

mortal_kombat_x_yeni-haftanin-yeni-oyunlari-baslattusu

 

Bir diğer çıkış yapacak olan oyun ise Titan Souls. Titan Souls, GTA V ve Mortal Kombat X ile aynı gün yani 14 Nisanda PC, PlayStation 4 ve PS Vita için piyasadaki yerini alacak. Ayrıca Titan Souls, Dark Souls ve Shadow of the Colossus karışımı bir oyun.

titan_souls_yeni-haftanin-yeni-oyunlari-baslattusu

Veee son olarak, Goat Simulator Xbox One sürümü ile geri dönüyor. Bu hafta içinde o da çıkışını gerçekleştirecek.

goat_simulator-yeni-haftanin-yeni-oyunlari-baslattusu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz