Yakuza 4 Remaster’ın karakter kadrosunda kritik değişim

Aktör Hiroki Narimiyai, Yakuza 4 Remaster'ın karakter kadrosunda canlandırdığı Masayoshi Tanimura rolünden alındı.

Aktör Hiroki Narimiyai, Yakuza 4 Remaster'ın karakter kadrosunda canlandırdığı Masayoshi Tanimura rolünden alındı.

Aktör Hiroki Narimiyai, Yakuza 4 Remaster‘ın karakter kadrosunda canlandırdığı Masayoshi Tanimura rolünden alındı.

Yakuza 4’ün orijinal PlayStation 3 versiyonunda Masayoshi Tanimura karakteri, Japon aktör Hiroki Narimiya tarafından canlandırılmıştı. Ancak PS4 Remaster’ında aktör değişikliği yapıldı.

Phoenix Wright’ın live-action adaptasyonunda ve 2016 yapımı Assassination Classroom: Graduation filminde başrolde yer alan Tanimura’nın yine 2016’nın Aralık ayında haftalık olarak yayımlanan bir dergide kokain kullandığı yönünde fotoğrafları paylaşılmıştı. Bundan hemen sonra da ünlü aktör emekliliğe ayrıldığını ve eğlence sektörünü bıraktığını duyurmuştu.

Yakuza 4’teki Masayoshi Tanimura’nın modellemesine ve sesine hayat veren Hiroki Narimiyai’nın yerine PlayStation 4 için çıkacak olan Yakuza 4 Remaster’da bir diğer Japon aktör Toshiki Masuda seslendirme görevini yürütecek. Bununla birlikte orijinal karakterin modellemesinde de büyük çapta değişim yapıldığı gözlemlendi.

Yakuza 3, 2009 senesinde Japonya’da PlayStation 3 için çıkmıştı. Remasatered PS4 versiyonu 2019’un Ocak ayında çıkış yapacak ancak Japonya dışında da yayınlanıp yayınlanmayacağı henüz duyurulmadı.

- Advertisement -
Önceki İçerikNVIDIA’nın Monster Hunter World bundle kampanyası duyuruldu
Sonraki İçerikSÖYLENTİ: Destiny 3 geliştirilmeye başlanmış olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz