Starfield Resmi Canlı Çekim Fragmanı yayımlandı

Starfield Türkçe dil desteği var mı

Gamescom’a başlarken Bethesda Game Studios, Starfield Resmi Canlı Çekim Fragmanı’nın ilk gösterimini yaparak Constellation’ın Starfield‘da keşfetmeyi amaçladığı hayranlık verici gizemlere bir bakış sundu.

Elton John’un “Rocket Man” parçasının büyüleyici bir orkestral icrasının eşlik ettiği Starfield Resmi Canlı Çekim Fragmanı’nı buradan izle:

Starfield, The Elder Scrolls V: Skyrim ve Fallout 4‘ün ödüllü geliştiricileri Bethesda Game Studios’un 25 yılın ardından oluşturduğu ilk yeni evren. Yıldızların arasında geçen bu yeni nesil rol yapma oyununda istediğin karakteri oluştur ve eşi görülmemiş bir özgürlükle keşfe çıkarak insanlığın en büyük gizemine cevap aradığın destansı bir yolculuğa koyul.  

Starfield, 6 Eylül’de Xbox Series X|S ve PC’de oynanabilir. Oyuncular şimdi ön sipariş verebilir veya Game Pass ile ilk gün oyuna erişebilir. Premium veya Constellation Edition için ön sipariş veren oyuncular, sipariş tarihine bağlı olarak ve olası kesintiler ile saat dilimi farkları çerçevesinde beş güne kadar erken erişim hakkı elde eder.

Önceki İçerikDiablo IV Kan Sezonu duyuruldu
Sonraki İçerikBlasphemous 2 inceleme
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz