Quake 2 geri döndü!

Eleştirmenlerden tam not alan, id Software’ın 1997 yapımı Strogg ezici birinci şahıs nişancı oyunu Quake II geliştirilmiş şekilde yeniden çıkışıyla geri dönüyor. Şimdi Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4’te oynanabilir.

Yeniden çıkan geliştirilmiş Quake II fragmanına buradan göz atın:

Orijinal Oyunu Geliştirilmiş Olarak Deneyimleyin  

Şimdi orijinal, özgün Quake II deneyiminin tadını aşağıdakilerle birlikte çıkarın:

 • Geniş ekran ve azami 4K* çözünürlük desteği
 • Geliştirilmiş modeller
 • İyileştirilmiş düşman animasyonu ve vahşet
 • İyileştirilmiş ve yenilenmiş yapay zekâ davranışları
 • Geliştirilmiş sinematikler, dinamik ve renkli ışıklandırma, kenar yumuşatma, alan derinliği
 • Sonic Mayhem tarafından yapılmış orijinal, ağır rock müziği ve dahası
 • Çevrimiçi çok oyunculu ve işbirliği desteği

*Azami ekran çözünürlükleri platforma göre değişiklik gösterir.

Orijinal Görev Paketlerinin Her İkisini de Edinin  

Quake II, 18 hikâye bölümü ve 7 ölüm maçı haritasına sahip “The Reckoning” ile 15 hikâye bölümü ve 14 ölüm maçı haritasına sahip “Ground Zero” dahil iki orijinal görev paketini de içerir. 

 • Görev Paketi: The Reckoning  
 • Görev Paketi: Ground Zero  
   

Yepyeni “Call of the Machine” Genişletmesini Oynayın  

MachineGames’ten, 28 hikâye bölümü ve bir çok oyunculu ölüm maçı haritasından oluşan yepyeni bir Quake II deneyimi. Strogg uzayının derinliklerinde, gerçekliğin dokusunu çökertebilecek bir tekillik olan Machine yatıyor. Strogg-Maker’ı bulmak, onu yok etmek ve hem insanlar hem de makinelerin kaderini değiştirmek için zaman ve uzayın ötesinde savaşın.

Çevrimiçi, Yerel Çoklu Oyunculu ve İşbirliğine Dayalı Modların Tadını Çıkarın  

Düşman Strogg’lar ile cesur, askeri bilimkurgu senaryosu ve genişletme paketleri boyunca 4 oyunculu çevrimiçi veya yerel bölünmüş ekranlı iş birliği modunda savaşın ve 16 oyuncu (çevrimiçi) veya *4 oyuncu (yerel bölünmüş ekran) ya da *8 oyuncu (yerel bölünmüş ekran) karşılaşma desteğiyle saf, retro tarzı savaşta rekabet edin. Çevrimdışı ve çevrimiçi Deathmatch ve Team Deathmatch modları için bot desteği dahildir. 

*Xbox One, Nintendo Switch, PS4 ve PS5’te 4 oyunculu yerel bölünmüş ekran çok oyunculu modunu destekler. PC, Xbox Series S ve X’te 8 oyunculu yerel bölünmüş ekran çok oyunculu modunu destekler. 

 Farklı Platformlarla Birlikte Oynayın  

Hikâye ve tüm genişletme paketlerini iş birliğine dayalı oynayın veya platform fark etmeksizin arkadaşlarınıza karşı çok oyunculu maçlara katılın. Platformlar arası oynanış; PC (oyun kumandaları etkin), Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve Nintendo Switch cihazlarında destekleniyor.

Önceki İçerikBaldur’s Gate 3 ve Dört Oyun DLSS Desteği Alıyor!
Sonraki İçerikLittle Nightmares 3 duyuruldu
Başlat Tuşu 2013 yılında kurulmuş, oyun, teknoloji ve alt kültür konularına dair haber, inceleme ve makale yayınlayan bir sitedir. Site dahilinde Türk oyuncularına özel içerikler, en yeni ve özgün oyun haberleri ve makaleleri bulabilirsiniz. Türkiye oyun kültürü standartlarını yeniden belirleyip, siz değerli okuyucularımıza her zaman en kaliteli ve en güncel içeriği sunmayı kendimize hedef edindik. Bu hedef doğrultusunda yayınlanan her bir içerik özenle hazırlanıp, sizlere sunuluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz