Monster Notebook, BAUSuperMassive’e Sponsor Oldu

supermassive

Yüksek performanslı oyun bilgisayarları ile göz dolduran Monster Notebook, hem Türkiye’de hem de uluslararası arenada elde ettiği başarılarla kendinden söz ettiren e-spor takımı BAUSuperMassive’e sponsor olduğunu duyurdu.

E-spor tutkunları nefeslerini tutup 22 Nisan Cumartesi günü yapılacak League of Legends (LoL) 2017 Kış Mevsimi Finali’ne kilitlenmişken, Monster’dan sürpriz bir haber geldi. Yapılan açıklama ile yerli oyun bilgisayarı üreticisi Monster Notebook’un finalde yarışacak olan BAUSuperMassive takımına sponsor olacağı duyuruldu.

LoL Kış Mevsimi birincisinin ve Brezilya’nın São Paulo kentinde yapılacak 2017 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda ülkemizi temsil edecek takımın belirleneceği karşılaşma öncesi gelen sponsorluk haberi her iki tarafta da memnuniyetle karşılanırken, Monster’ın desteğini almak BAUSuperMassive ekibinin final maçını kazanma kararlılığını daha da artırdı.

Monster Notebook Genel Müdürü İlhan Yılmaz, BAUSuperMassive ile olan işbirliğini şu sözlerle değerlendirdi, “Hem Türkiye’de başarı sahibi olmuş hem de yurtdışında ülkemizi temsil etmiş olan BAUSuperMassive’e sponsor olmaktan gurur duyuyoruz. Oyuncular bizi seviyor, biz de oyuncuları seviyoruz. Her fırsatta ülkemizdeki oyun kültürünün ve e-sporun gelişmesine destek sağlayarak da bu sevgiye karşılık vermeye çalışıyoruz. İki Türk markasının ve oyun dünyasının iki güçlü ismi Monster ve BAUSuperMassive’in iş birliğinin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum.

BAUSuperMassive takımının Genel Menajeri Ulaş Gülkirpik de bu büyük işbirliği hakkındaki düşüncelerini şöyle ifade etti, “Monster markası ile birlikte çalışmak bizim için büyük bir mutluluk. Ürünlerinin kalitesi ve markalarının prestiji çok yüksek. Biz de böyle bir iş ortaklığını gerçekleştirebildiğimiz için gururlanıyoruz. Ayrıca zorlu bir uluslararası arenada mücadeleyi hedefleyen bir Türk takımının, yüksek rekabetçi bir sektörde başarı yakalamış bir Türk markası ile bir araya gelmesinin de çok anlamlı olduğunu düşünüyorum. Hem sponsorlarımızı hem de takipçilerimizi en iyi şekilde yurtdışında temsil edeceğimize yürekten inanıyorum. Markalarımız için hayırlı olmasını diliyorum!

League of Legends 2017 Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali 22 Nisan Cumartesi günü Maslak Volkswagen Arena’da yapılacak. SupperMassive ve Oyunfor.CREW arasında yapılacak maçın galibi Brezilya’da düzenlenecek uluslararası 2017 Sezon Ortası Özel Turnuvası’nda Türkiye’yi temsil edecek.

- Advertisement -
Önceki İçerikOverwatch’un rekabetçi modunda köklü değişiklik
Sonraki İçerikSpotify’dan Türkiye’de “Öğrenci için Premium” paketi
Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden bir kardeşiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz