Hearthstone’un yeni genişleme paketi Rise of Shadows duyuruldu

Blizzard, Hearthstone'un yeni genişleme paketi Rise of Shadows'u duyurdu, 9 Nisan'da çıkış yapacak.

Hearthstone'un yeni genişleme paketi Rise of Shadows

Blizzard, Hearthstone‘un yeni genişleme paketi Rise of Shadows‘u duyurdu, 9 Nisan’da çıkış yapacak.

Dijital kart koleksiyon oyunu Hearthstone’un bu yılki ilk genişleme paketi belli oldu. Beraberinde 135 yeni kart, yeni mekanikler ve tüm yıla yayılacak olan hikayenin ilk parçası yer alacak.

50 kartlık paketi ön sipariş verenler, Jewel of Lazul kart arkalığını ve bir de rastgele efsanevi kart kazanacaklar; 80 kartlık Mega Paketi alanlar ise, kart arkalığının yanı sıra rastgele bir altın Legendary kart ve Madam Lazul Priest Hero’su elde edecek— dilerseniz her iki desteyi de alıp saydığımız tüm bonuslara birden sahip olabilirsiniz

Hearthstone, bu kez karanlık bir iş birliğine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 9 Nisan’dan itibaren oyunseverler, yeni eklenti paketi Rise of Shadows’da bu kez kötülerin safında yer alma fırsatı elde edecek ve 135 yeni karttan oluşan desteleriyle, ilk kez yıl boyunca sürecek bir hikaye örgüsünün parçası olacaklar.

Rise of Shadows’un altında yatan hikayesi ise şöyle:

League of Explorers karşısında yenilgiye uğrayan Baş Hırsız Rafaam’ın Azeroth üzerindeki sinsi planları, tek başına yürütülemeyecek kadar ikircikli bir hal almış durumda. Yenilgisinin üzerinden geçen yıllar boyunca gölgeler arasına sinip bekleyen ve doğru zamanı kollayan Baş Hırsız, Hearthstoneun bu zamana kadar gördüğü en azılı düşmanları yanına çekmeyi başararak League of E.V.I.L. takımını kurdu. King Togwaggle, Madam Lazul, Dr. Boom ve Cadı Hagatha gibi birbirinden belalı isimlerden oluşan ekip, alçak planlarını gerçekleştirmek için harekete geçecek ve bel altı vurmayı seven Hearthstone oyuncularına birbirinden sinsi alternatifler sunacaklar.

 

Blizzard Entertainment başkanı J. Allen Brack, genişleme paketi hakkında şunları söyledi:

“Hearthstone’da oyunu sevenlerin favorisi haline gelmiş bir dizi kötü adamımız var ve Rise of Shadows’un tamamen bu karakterler ekseninde döndüğünü görmek gerçekten heyecan verici. Oyunseverlerin yeni eklenti paketimizle gelen şeytani kartları denemeleri için sabırsızlanıyoruz.”

9 Nisan’da Windows, Mac ve PC’lerin yanı sıra Windows, iOS, Android tabletler ve telefonlar için çıkış yapcak. Rise of Shadowskart paketlerini, Hearthstone’un Arena modunda kazanabileceğiniz gibi, oyun içi altın ya da gerçek parayla da satın alabileceksiniz. Bu paketlerin fiyatı oyundaki diğer paketlerle aynı olacak.

Bugünden başlayarak 9 Nisan’a kadar sürecek ön satış döneminde ise çok özel iki Rise of Shadows kart paketi sizleri bekliyor. 50 karttan oluşan ön satış paketi, rastgele bir Legendary kart ve Jewel of Lazul kart arkalığı içeriyor. 80 kartlık Mega Bundle’da ise random bir altın Legendary kart ve Jewel of Lazul kart arkalığı içeriyor. Ayrıca yepyeni bir Priest hero olan esrarlı Madam Lazul’a da sahip olacaksınız.

 

Öte yandan, geçtiğimiz günlerde de oyunun 5. yıl dönümü şerefine Türkçe alt yazılı bir video da yayınlandı.

- Advertisement -
Önceki İçerikPS4’e özel Days Gone’ın yapımı tamamlandı
Sonraki İçerikPlayStation Plus Nisan 2019 oyunları belli oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz