Oyunun bu haftaki güncellemesiyle oyuncuların sabırsızlıkla bekledikleri tekrar oynatma özelliği, 50’ye 50 takım savaşları, yeni karakterler ve silahlar oyuna ekleniyor

Fortnite’ın V3.5 güncellemesi, oyuncuların bir süredir beklediği özelliklerin yanında pek çok sürprizi de içinde barındırıyor.

Haftalık güncellemeyle oyuna eklenen özelliklerden ilki Battle Royale moduna gelen Portatif Kaleler. Nadir bulunan bir eşya olan Portatif Kale’den 5 tanesini çantada taşımak mümkün. Küp şeklindeki Portatif Kale atıldığında, düştüğü yerde anında bir kale ortaya çıkıyor. Metalden yapılan ve 3 katlı olan bu kaleler kritik anlarda hayat kurtaran birer sığınak olacak.

V3.5 güncellemesinin oyuna eklediği bir diğer şey ise 50’ye 50 kişilik iki takımın hayatta kalmak için mücadele edeceği bir maç türü. 50’ye 50 v2 adlı bu oyun türü sınırlı süreliğine oyunda olacak. Oyuncular Ekip Görevleri haricindeki Günlük ve Haftalık Görevlerini bu oyun modunda da yapabilecekler.

İLGİLİ YAZI – Yeni Başlayanlar için Fortnite Battle Royale Rehberi

Bu güncellemenin getirdiği en heyecan verici özelliklerden biri ise Tekrar Oynatma sistemi. Oyuncular artık Fortnite Battle Royale’in heyecan dolu mücadelelerini kaydedip, oyundan sonra istedikleri açıdan seyredebilecekler. Tekrar sisteminin sunduğu pek çok farklı kamera açısı, oynatma seçenekleri ve sinematik kamera ayarları oyunculara hikâyelerini çarpıcı biçimlerde paylaşma imkânı sunuyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz