Ana Sayfa Etiketler Bandai Namco Entertainment

Etiket: Bandai Namco Entertainment

Yeni geliştirilen Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak olan ilk dövüş oyunu olma ünvanını da taşıyan oyun, tıpkı yedinci oyunda olduğu gibi PC ve konsollar arasında çapraz platform desteğini de sürdürüyor. Tekken 8 inceleme yazımızda birbirini yiye yiye bitiremeyen Mishima sülalesinin son durumunu, genel oyun mekaniklerini, yenilikleri ve ötesini irdeleyeceğiz.
Merakla beklenen köklü dövüş oyunu serisi Tekken 8'in çıkışına sayılı günler kaldı. Yeni yıl ile birlikte çıkış yapan ilk dövüş oyunu olan Tekken 8 aynı zamanda Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen ilk dövüş oyunu olma özelliğini taşıyor.
Tales of Arise Beyond the Dawn inceleme yazımızda 2021'de çıkan Arise'ın genişletme paketi ile güncellenmiş sürümünü tüm detaylarıyla derledik.
İlk kez Tekken 8'de ortaya çıkan Victor Chevalier, aynı zamanda serinin ilk Fransız karakteri. Dövüşte çeşitli silahlara başvuran Victor fragmandaki repliğine göre "Dünyayı dengede tutmayı planlayan" bir organizasyon adına çalışıyor.
Little Nightmares III'ün co-op modunda oynanan 18 dakikalık bu oynanış videosu, oyuncuları The Necropolis'in derinliklerine çekerek bazı sırlarını açığa çıkarıyor.
Şu ana kadar geliştirilen en akıcı Tekken oyunuyla mı karşı karşıyayız? Tekken 8 için şu ana kadar gerçekleştirilen tüm beta fazlarını deneyim ettik ve izlenimlerimizi kaleme aldık!
11 yıldır yeni oyununu görmediğimiz köklü seri geri dönüyor! Armored Core 6 inceleme yazımızda kendimizi üst düzey teknolojiyle donatılmış savaş makineleri ile kasvetli bir kaynak savaşının tam ortasında bulacağız.
Guilty Gear -Strive-  2021'deki başarılı bir çıkış gerçekleştirmişti. Takip eden zaman içinde 3 sezonluk DLC kuşağı ile dövüşçü kadrosunu büyüten yapım bu sene yeni bir isimle tam bir paket halinde satışa sunuldu. Guilty Gear -Strive- Daredevil Edition inceleme yazımızda hem temelleri hatırlatıp hem de güncellemeler, yeni karakterler gibi detaylara odaklanacağız. Böylelikle oyunun nihai sürümüne yakışır bir nihai inceleme çalışmasını sizlerle paylaşmış olacağız.
Bandai Namco Europe efsanevi dövüş serisinin yeni oyunu TEKKEN 8'in çıkış tarihini duyurdu. 32 karakter ile çıkış yapacak olan oyun PlayStation5, Xbox Series X|S ve PC'ye özel olarak geliyor.
Gamescom 2023 açılış gecesi etkinliğinde Little Nightmares 3 duyuruldu. Sevilen korku oyunu serisinin en yeni üyesi Supermassive Games tarafından geliştiriliyor.
Souls serisi ve Elden Ring ile ortalığı kasıp kavuran From Software, 11 senedir haberini almadığımız köklü bir IP'si ile tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 1997 yılında oyun dünyasına girişini yapan Armored Core robotların baş döndürücü savaşlarını konu alıyor. Firma son...
Serinin hayranları için şu ana kadar Bandai Namco tarafından duyurulan tüm Tekken 8 karakterlerini derledik.

Güncel