Ana Sayfa Etiketler Bandai Namco Entertainment

Etiket: Bandai Namco Entertainment

Sürprizlerle dolu açık dünya yapısı, gizemli atmosferi, epik ve zaman zaman saç baş yoldurtan zorlukta boss savaşları ile oldukça beğeni toplayan Elden Ring, 2 yıl aradan sonra genişletme paketi Shadow of the Erdtree ile bir kez daha bizi tekinsiz topraklara davet ediyor.
From Software imzalı, 2022’de yılın oyunu ödülünün sahibi açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring'in genişleme paketi Shadow of the Erdtree için hikaye fragmanı yayınlandı.
Pac-Man'in yeni oyunu bitmek bilmeyen açlığımızı çevrim içi rakiplerimize yöneltmemize olanak sağlıyor. Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs inceleme yazımız için Nintendo Switch platformunu tercih ettik.
Tekken 8 ilk sezon kapsamında 4 karakter daha ekleyecekti ve bunlardan ilki 4 Nisan'da kavuştuğumuz capoeira ustası Eddy Gordo olmuştu. Bandai Namco merakla beklenen ikinci karakteri de birinci sezon ile gelecek güncellemelerin finalinde paylaştı. İşte güncelleme detayları ve Tekken 8 dlc karakteri Lidia.
Yakın dönem kaybettiğimiz dünyaca ünlü mangaka Akira Toriyama'nın tek ciltlik eserinden uyarlanan dev bir macera!
Oyun, hatta hobi dünyasının en niş eğlence formatlarından biri olan mecha, ya da kabaca "robotlu eserler" kemik sayılabilecek bir kitle tarafından takip ediliyor. Akla ilk gelen, en popüler örnek olarak anime dünyasında başı çeken ve maket tarafında da neredeyse...
Yeni geliştirilen Unreal Engine 5 oyun motorunu kullanacak olan ilk dövüş oyunu olma ünvanını da taşıyan oyun, tıpkı yedinci oyunda olduğu gibi PC ve konsollar arasında çapraz platform desteğini de sürdürüyor. Tekken 8 inceleme yazımızda birbirini yiye yiye bitiremeyen Mishima sülalesinin son durumunu, genel oyun mekaniklerini, yenilikleri ve ötesini irdeleyeceğiz.
Merakla beklenen köklü dövüş oyunu serisi Tekken 8'in çıkışına sayılı günler kaldı. Yeni yıl ile birlikte çıkış yapan ilk dövüş oyunu olan Tekken 8 aynı zamanda Unreal Engine 5 oyun motoru ile geliştirilen ilk dövüş oyunu olma özelliğini taşıyor.
Tales of Arise Beyond the Dawn inceleme yazımızda 2021'de çıkan Arise'ın genişletme paketi ile güncellenmiş sürümünü tüm detaylarıyla derledik.
İlk kez Tekken 8'de ortaya çıkan Victor Chevalier, aynı zamanda serinin ilk Fransız karakteri. Dövüşte çeşitli silahlara başvuran Victor fragmandaki repliğine göre "Dünyayı dengede tutmayı planlayan" bir organizasyon adına çalışıyor.
Little Nightmares III'ün co-op modunda oynanan 18 dakikalık bu oynanış videosu, oyuncuları The Necropolis'in derinliklerine çekerek bazı sırlarını açığa çıkarıyor.
Şu ana kadar geliştirilen en akıcı Tekken oyunuyla mı karşı karşıyayız? Tekken 8 için şu ana kadar gerçekleştirilen tüm beta fazlarını deneyim ettik ve izlenimlerimizi kaleme aldık!

Güncel