Ana Sayfa Etiketler Activision Blizzard

Etiket: Activision Blizzard

Oyuncular 23 Mayıs'tan itibaren bu dinamik ve yeni sınıfla Korunak'ın sularını bulandıracak.
Şu ana kadarki en büyük Diablo 4 güncellemesi olacak olan 4. Sezon: Yenilenen Ganimet  çok büyük değişiklikler getiriyor ve bunları yalnızca Sezonluk Diyarda değil, aynı zamanda Ebedî Diyarda da kullanıma sunuyor.
Keşif Sezonu diyarlarında Azeroth'ta yol alan maceracılar, 2. Aşama şimdi oyunda olduğundan yeni bölgeleri ve zindanları keşfedebilir. Güncelleme yükseltilmiş tecrübe sınırı ve yeni oyun sonu etkinlikleriyle geliyor.
Yine bir kasım ayı, yine bir Call of Duty oyunu. Activision’ın 2005’ten itibaren hiç ara vermeden her yıl yenisini piyasaya sürdüğü dünyaca ünlü oyun serisi. Aslında bu devamlılığın arkasında iyi bir planlama yatıyor. Activision bünyesinde bulundurduğu stüdyolardan üçünü sadece...
Zengin anlatısı, güçlü yetenekleri, zorlu patronları ve ödüllerin hazinesi ile bu sezon, her Diablo hayranı için tüylerini ürperten bir deneyim olmaya ve bu Cadılar Bayramında Sanctuary'nin karanlık, gotik dünyasına derinlemesine dalma fırsatı sunmaya hazır.
Microsoft'un Activision Blizzard satın alımı tamamlandı. Analistler ise bu gelişme sonrası Sony'nin baskı altında olduğunu düşünüyor.
Zümrüt Rüya'ya saldıran öfkeli Primal Incarnate Fyrakk, yeni dünya ağacının gücünü emmeye giderken Azeroth'un Savaşçıları ve Ejderha Kavimleri ona karşı güçlerini birleştirdi ve tehlike doruk noktaya ulaştı. Dragonflight'ın bir sonraki büyük içerik güncellemesi olan Guardians of the Dream için çıkış tarihi duyuruldu.
Diablo 4 Topluluk Müdür Yardımcısı Adam Fletcher, geliştirme ekibi üyeleriyle beraber oyundaki sınıf ve hasar dengesi değişiklikleri, direnç ve öğe güncellemeleri, yeni Eşsiz öğeler ve Kan Sezonu'ndaki diğer yenilikler de dâhil 1.2.0 Yamasıyla gelen ek güncellemeleri ele aldı.
Alliance, Horde ve yeni kurulmuş Ashen Verdict; güçlerini birleştirerek Lordaeron'un düşmüş prensi Lich King Arthas Menethil'i adalete teslim etmek için Buztacı Hisarı'na saldırmaya hazır.
Yakında gelecek olan Kan Sezonu güncellemesiyle beraber Diablo IV, Steam üzerinden oynanabilecek! Yepyeni bir Görev Serisi, Vampir Güçleri, 5 ek oyun sonu patronu ve çok daha fazlası yeni sezonda oyuncuları bekliyor.
Diablo Immortal’da sıradaki büyük güncelleme Karanlık Yeniden Doğuş adı ile geliyor. Wortham kasabası halkı tuhaf rüyaların ve kayboluşların pençesinde. Yeni korkunç mücadelelerle dolu tanıdık bir zindan olan Tristram Katedrali ile Diablo evreninin karanlık ve simgeleşmiş konumları keşfedilecek.
World of Warcraft genişletme paketi Dragonflight'a güncelleme geliyor. Guardians of the Dream adlı güncelleme yeni içerik ve özelliklerle dolu olacak.

Güncel