Capcom Arcade Stadium PS4, Xbox One ve Steam için çıktı

En sevilen Capcom arcade oyunları bir arada!

Basın Bülteni


Bugün PlayStation 4, Xbox One ve Steam’de piyasaya sürülen Capcom Arcade Stadium ile atari salonunun görkemli günlerini yeniden yaşayın. Oyun, Geriye Dönük Uyumluluk aracılığıyla Xbox Series X | S’de de oynanabilecek. Daha önce Nintendo Switch’de yayınlanan bu nostaljik koleksiyon, BIONIC COMMANDO ve STRIDER gibi 80’lerin klasiklerinden SUPER STREET FIGHTER II TURBO gibi 90’ların ikonik oyunlarına kadar Capcom’un en sevilen arcade oyunlarından bazılarını içerir. Oyuncular, üç farklı 10 oyun paketinden birini satın alabilir veya 32 oyunun tümünü içeren paketi almayı tercih edebilirler.

Capcom Arcade Stadium, oyuncuların 1943 – The Battle of Midway ücretsiz oyununu da içeren aksiyon dolu 32 klasikle arcade oyununun heyecanını eve getirmelerine olanak tanır. Retro hayranları Capcom arcade’in farklı bir dönemini vurgulayan üç farklı arcade paketinden birini satın almayı seçebilirler. Oyuncular ayrıca Ghosts ‘n Goblins bağımsız eklentisine ek olarak 10 oyunluk üç paketin tümünü satın alabilirler. Bu sahip olunması gereken koleksiyon, destekleyen oyunlar için yerel çok oyunculu (dört oyuncuya kadar) mod içerir.

Ek olarak, Capcom Arcade Stadium’daki her oyun, Oyun Hızı, Zorluk Seviyesi, Görüntü Ayarları, Görüntü Filtreleri ve çeşitli 3D atari dolapları dahil olmak üzere ayarlanabilen çeşitli seçeneklerle birlikte gelir. Her oyun aynı zamanda oyuncuların kendilerini (veya bir arkadaşını) beklenmedik tehlikelerden kurtarmak için zamanda geriye atlamalarına olanak tanıyan bir Geri Sarma özelliği ile birlikte gelir.

Capcom Arcade Stadium, gelecekte daha fazla arcade klasiğini içerecek şekilde genişleyecek. Yeni oyunlar ve zamanlama ile ilgili daha fazla bilgi daha sonraki bir tarihte açıklanacak.

 

- Advertisement -
Önceki İçerikYeni State of Play yayını Horizon Forbidden West oynanış videosu içerecek
Sonraki İçerikUncharted 4 PC platformuna geliyor olabilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz