GeForce Sahiplerine üçlü fırsat!

NVIDIA, Apex Legends için yeni Game Ready sürücüsünü piyasaya sürdü. Ayrıca GeForce RTX GPU‘lar özelinde Metro Exodus, Anthem ve Battlefield 5’i içeren yeni bundle kampanyasını duyuran NVIDIA, diğer yandan 3 yeni G-SYNC uyumlu ekranın müjdesini verdi.

GeForce RTX satın alanlara Metro Exodus, Anthem ve/veya Battlefield 5’ hediye

NVIDIA, GeForce RTX serisi için bugün başlayan yeni ve heyecan verici bir “Üçlü Tehdit” (Triple Threat) bundle kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında GeForce RTX 2080 Ti veya RTX 2080 GPU’ya sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular, Metro Exodus, Anthem ve Battlefield 5’e sahip oluyor. RTX 2070 veya RTX 2060 GPU’ya sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular ise hediye olarak bu üç oyundan birini seçebiliyor.

G-SYNC destekli monitörlerin listesi genişliyor

G-SYNC Uyumlu” programı, G-SYNC ekosistemini genişleterek tutarlılık getirmeyi ve giriş seviyesinde hangi ekranların iyi bir değişken tazeleme oranı (VRR) deneyimi sağlayacağı hakkında tüketicileri bilgilendirmeyi amaçlıyor.

G-SYNC Uyumlu ekranların listesine aşağıdaki üç yeni monitör eklendi:

  • BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD
  • Acer XF250Q
  • Acer ED273 A

NVIDIA, G-SYNC Uyumlu programında AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için monitör üreticileriyle birlikte çalışıyor. Testi geçen ürünler “G-SYNC Uyumlu” olarak belirtiliyor.

- Advertisement -
Önceki İçerikPlayStation Plus Mart 2019 oyunları indirmeye açıldı
Sonraki İçerikHonor’ın 3 yeni ürünü çok yakında Türkiye’de
Oyun ve teknoloji dünyasını yakından takip eden bir kardeşiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz