Ana Sayfa Etiketler Sony Interactive Entertainment

Etiket: Sony Interactive Entertainment

Kuvvetli aksiyonu, rol yapma mekanikleri ve açık dünya yapısıyla dikkatleri çeken oyun 19. yüzyıl Japonya’sında geçiyor. Rise of the Ronin inceleme yazımızda paralellik içerdiği Ghost of Tsushima ve az önce bahsettiğimiz Nioh gibi oyunları da hatırlatacak, benzerlikler kadar ayrıştığı noktalara da değineceğiz.
Oldukça kaygan bir zemin olan live service türünde olan Helldivers 2, son dönem başarısız olan çoğu türdaşının arasından sıyrıldı ve masaya yumruğunu vurdu. Peki, bu nasıl mümkün oldu? İnceleme yazımızda bu sorunun cevabını arayacağız.
Last of Us Part II Remastered incelememizde yeni sürümün neleri değiştirdiğini, fiyatını ve ekstralarını irdeleyecek, "Alınır mı?" sorunuza yanıt bulmaya çalışacağız.
Sony'nin bu ay Essential üyelerine vereceği yeni oyunlar belli oldu. Ücretsiz oyunlarınızı 7 Kasım ile 4 Aralık tarihleri arasında kütüphanenize ekleyebilirsiniz.
Spider-Man projeleriyle tam gaz devam eden Insomniac Games odağına her iki örümceği de yerleştiren büyük devam oyunuyla karşımızda.
Marvel's Spider-Man 2, çıkışının ilk 24 saatinde 2,5 milyon adet satış rakamına ulaşarak rekor kırdı.
PlayStation CEO'su Jim Ryan, 30 yıllık Sony kariyerini sonlandırarak 2024'ün mart ayında görevini bırakmaya hazırlanıyor.
En ünlü PlayStation exclusive oyunlarından Marvel's Spider-Man'in devam oyunu için ilk oynanış fragmanı PlayStation Showcase 2023 finalinde yayınlandı. 12 dakikalık videoda yeni oyunun kötüsü, avcı Kraven da gün ışığına çıktı.
Merakla beklenen büyük PlayStation Showcase 2023 etkinliğinin tarihi belli oldu! Etkinlikte uzun süredir merakla beklenen oyunların yeni fragmanları ve oynanış detaylarını görme şansımız olacak.
Horizon Forbidden West Burning Shores inceleme: Sadece PS5 için çıkan DLC içeriğini tüm detaylarıyla ele alıyor ve notluyoruz.
Last of Us Part I, en ihtişamlı haliyle geçtiğimiz yıl PlayStation 5'te beğenimize sunulmuştu. Şimdi ise PC portu ile huzurlarımızda.
Returnal PC inceleme yazımızda oyunun konsol çıkışının 2 sene ardından bilgisayarlarda ne hünerler sergilediğine göz atacağız.

Güncel