10 Kişiyi GÖKDELEN Filminin Fan Gösterimine Gönderiyoruz!

- Advertisement -

Şanslı 10 kişiyi, 13 Temmuz tarihinde vizyona girecek olan Dwayne Johnson başrolünde oynadığı GÖKDELEN filminin fan gösterimine gönderiyoruz. Yapmanız gereken instagram hesabımızda paylaştığımız son gönderiyi beğenip bir arkadaşını etiketlemek. 

Etkinlik  9 Temmuz 2018 23:59 saatine kadar sürecek olup, kazanan kişilerle instagram üzerinden iletişime geçilecektir. Fan gösterimi 11 Temmuz Çarşamba akşamı İstanbul Emaar’da 4DX salonda gerçekleşecek.

 

Şimdiden herkese bol şanslar 🙂 

Film Konusu;

Legendary’nin Gökdelen filminde başrolde dünya çapında bir ikon olan Dwayne Johnson, eskiden bir FBI Rehine Kurtarma Ekibi Lideri ve ABD savaş gazisiyken artık gökdelenlerin güvenliği için çalışan Will Ford’u canlandırıyor. Ford, Çin’de görev yaptığı sırada dünyanın en yüksek ve en güvenli binasında yangın çıktığını görür ve bu yüzden suçlanır. Bu olay üzerine aranan bir kaçak olan Will’in olayın sorumlularını bulması, adını temize çıkarması ve binanın içinde, yangın emniyet hattının yukarısında mahsur kalan ailesini kurtarması gerekmektedir.

Rawson Marshall Thurber (Merkezi İstihbarat, Bu Nasıl Aile) tarafından yazılan ve yönetilen aksiyon gerilimin yapımcıları Beau Flynn (San Andreas, Sahil Güvenlik), Johnson, Thurber ve Hiram Garcia (San Andreas, Merkezi İstihbarat).

Gökdelen filminin idari yapımcıları Dany Garcia (Sahil Güvenlik, Ballers), Wendy Jacobson (San Andreas), Eric Hedayat (Çin Seddi, Çelik Yumruklar) ve Eric McLeod (Kong: Kafatası Adası, Karayip Korsanları serisi). Gökdelen, bir Universal Pictures filmidir.