Ana Sayfa Xbox Xbox Series S

Xbox Series S

Sürprizlerle dolu açık dünya yapısı, gizemli atmosferi, epik ve zaman zaman saç baş yoldurtan zorlukta boss savaşları ile oldukça beğeni toplayan Elden Ring, 2 yıl aradan sonra genişletme paketi Shadow of the Erdtree ile bir kez daha bizi tekinsiz topraklara davet ediyor.
From Software imzalı, 2022’de yılın oyunu ödülünün sahibi açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring'in genişleme paketi Shadow of the Erdtree için hikaye fragmanı yayınlandı.
Japonya'da geçecek yeni Assassin's Creed oyunu Shadows'un ilk fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi duyuruldu. 
Pac-Man'in yeni oyunu bitmek bilmeyen açlığımızı çevrim içi rakiplerimize yöneltmemize olanak sağlıyor. Pac-Man Mega Tunnel Battle: Chomp Champs inceleme yazımız için Nintendo Switch platformunu tercih ettik.
Xbox Game Studios başkanı Matt Booty'nin yaptığı resmi açıklamayla Microsoft bünyesindeki dört stüdyonun fişi çekiliyor. Peki bu oyun dünyası için ne anlama geliyor? Microsoft'un son dönem izlediği stratejiler ne kadar başarılı?
Şu ana kadarki en büyük Diablo 4 güncellemesi olacak olan 4. Sezon: Yenilenen Ganimet  çok büyük değişiklikler getiriyor ve bunları yalnızca Sezonluk Diyarda değil, aynı zamanda Ebedî Diyarda da kullanıma sunuyor.
Street Fighter 6 Akuma oynanış videosu ile birlikte karakterin oynanabilir olacağı tarih de kesinleşti.
Tekken 8 ilk sezon kapsamında 4 karakter daha ekleyecekti ve bunlardan ilki 4 Nisan'da kavuştuğumuz capoeira ustası Eddy Gordo olmuştu. Bandai Namco merakla beklenen ikinci karakteri de birinci sezon ile gelecek güncellemelerin finalinde paylaştı. İşte güncelleme detayları ve Tekken 8 dlc karakteri Lidia.
Yakın dönem kaybettiğimiz dünyaca ünlü mangaka Akira Toriyama'nın tek ciltlik eserinden uyarlanan dev bir macera!
Korku türündeki klasiklere göndermelerle dolu çizgiroman tarzı sunumu ile dikkatleri çeken Outer Terror'ü Nintendo Switch platformunda deneyimledik.
2012'de bir Sonic hayran oyunu projesi olarak başlayan Freedom Planet ilerleyen süreçte kendi kimliğine kavuştu ve 2014'te başarılı bir çıkış yapmıştı. Çok beğenilen ve doğrudan Sonic oyunlarının nirvanası olan Sonic 3 ile kıyaslanan Freedom Planet'ı bu kadar başarılı yapan neydi ve devam oyunu bu başarıyı nereye taşıyabildi? Bu sorulara da Freedom Planet 2 inceleme yazımızda cevap arayacağız.
Oyun, hatta hobi dünyasının en niş eğlence formatlarından biri olan mecha, ya da kabaca "robotlu eserler" kemik sayılabilecek bir kitle tarafından takip ediliyor. Akla ilk gelen, en popüler örnek olarak anime dünyasında başı çeken ve maket tarafında da neredeyse...

Güncel