Ana Sayfa Steam

Steam

Square Enix yakın dönem bizi SaGa Frontier ve Live A Live gibi klasikler ile buluşturmuştu. Firma bu kez de taktiksel rol yapma oyunu klasiklerinden biri ile karşımızda.
Harika bir PlayStation oyunu daha PC oyuncuları ile buluştu.
Seriye getirdiği yenilikçi yapısıyla hayli beğenilen Resident Evil Village, indirilebilir içerikler ve yeni oyun modları içeren altın sürümü ile bizi bir kez daha korku dolu maceralara davet ediyor.
PC oyuncularının da UNCHARTED efsanesiyle tanışma zamanı geldi.
Capcom'un merakla beklenen oyunu Resident Evil 4 için oynanış videosu, yeni fragman yayınlandı. Oyunun çıkış tarihi de sonunda belli oldu.
Silent Hill 2 Remake dahil toplamda dört oyun projesinin Silent Hill Transmission'daki tüm yeni oyun duyuruları tek bir başlık altında!
Uzun bir aradan sonra Konami Silent Hill serisini diriltiyor. Yeni oyun Silent Hill f için ilk detaylar paylaşıldı!
Dragon Ball serini asimetrik çok oyunculu hayatta kalma türüyle tanıştıran Dragon Ball: The Breakers ne ölçüde başarılı bir iş çıkarıyor?
Japonya’nın en başarılı manga/anime yapımlarından One Piece için geliştirilmekte olan rol yapma oyunu One Piece Odyssey için yeni fragman yayınlandı. Yeni oyunda gizemli ada Waford’da mahsur kalan Hasır Şapkalılar tayfası anılarıyla yüzleşecek.
Ora ora ora! Tuhaf maceraları, karakterleri ve seri yumrukları ile JoJo yine karşımızda!
Bugüne kadar harika video oyunları ile karşımıza çıkan LEGO bu sefer çuvallıyor.
Atari klasiği Pac-Man platform oyunu ile yeni nesil sistemlerde bizlerle!

Güncel