Ana Sayfa Steam

Steam

Tekken serisinin sekizinci oyunu geçtiğimiz yıl State of Play’de duyurulmuş ve büyük ilgi görmüştü. Unreal Engine 5 ile hazırlanan oyun sadece yeni nesil konsollar ve PC için gelecek. Geliştirici Bandai Namco, serinin en sevilen karakterlerinden kung fu ustası...
Hayranların favori Superstar'ları Bray Wyatt, The O.C., The Steiner Brothers, Zeus, Wade Barrett ve Eve Torres, Ağustos ayına kadar düzenli içerik güncellemeleri ile WWEK23’e geliyor.
Trek to Yomi inceleme yazımızda kuvvetli sanat yönetimiyle ilgi çeken oyunumuzun Nintendo Switch serüvenine göz atıyoruz.
Wild Hearts inceleme yazımızda Monster Hunter serisinin karşısına çıkan doğu - batı sentezli yeni rakibi sizlere tanıtacağız!
Unreal Engine 5 ile geliştirilen Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series S/X ve PC için geliyor.
Battlefield 2042’de yepyeni bir dönem başlıyor. 28 Şubat 2023’te yayına girecek olan Battlefield™ 2042 4. Sezon: Eleventh Hour güncellemesi ile Electronic Arts oyuna birçok yeni özellik ekliyor. Yepyeni bir harita, yeni bir Specialist, yeni silahlar, yeni bir araç, Battle...
Hogwarts Legacy inceleme yazımızda 5 yıllık yapım sürecine dayanan hırslı bir proje ile büyücüler ve cadıların fantastik dünyasına süpürgemizle uçuyoruz. 
Returnal PC inceleme yazımızda oyunun konsol çıkışının 2 sene ardından bilgisayarlarda ne hünerler sergilediğine göz atacağız.
EA Originals’ın ve KOEI TECMO’nun AAA kalitesindeki yeni ¨avcılık¨ oyunu WILD HEARTS'ın, oyuncuların kalesi olacak olan Minato Kasabası’yla ilgili yeni fragmanı yayınlandı!
Tam 15 yıl önce PSP için yapılmış olan orijinal CRISIS CORE, Final Fantasy VII'nin öncesinde olan olayları konu alıyor.
İlk yama, çevrimiçi oynanış geliştirmeleri, yeni strateji kılavuzları ve çok daha fazlasını içermekte
Street Fighter 6'yı sonunda deneme şansımız oldu. Capcom serinin en iddialı oyunuyla geliyor olabilir!

Güncel