Ana Sayfa PlayStation PlayStation 5

PlayStation 5

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5 hakkında en güncel haberler, gelişmeler ve söylentiler.

Özellikle 90'lı yıllarda ülkemiz televizyonlarında çeşitli filmleriyle karşımıza çıkan bir ikil olan Bud ve Terence'ın maceraları devam ediyor. Retro beat'em up klasiği devam oyunu ile huzurlarınızda!
Merak ve heyecanla beklenen dövüş oyunu Mortal Kombat 1 çıktı! Hayır efendim, başlıkta bir hata yok, zamanda geriye yolculuk da etmedik. Mortal Kombat serisi 11. ana oyunun ardından hikayede ilginç bir dönüm noktasını takip ederek yeniden 1 numaraya dönmüş durumda. Peki bu nasıl oldu? Neden başa döndük? Yapımcı NetherRealm bize ne sürprizler hazırlamış? Mortal Kombat rakiplerinden hangi özellikleri ile sıyrılıyor? Bu sorulara ve daha nicesine Mortal Kombat 1 inceleme yazımızda cevap arayacağız.
11 yıldır yeni oyununu görmediğimiz köklü seri geri dönüyor! Armored Core 6 inceleme yazımızda kendimizi üst düzey teknolojiyle donatılmış savaş makineleri ile kasvetli bir kaynak savaşının tam ortasında bulacağız.
80'lerden beri devam eden, bir Mario kadar olmasa da kendine has bir bilinirliği olan Bomberman serisi, labirentvari bölümler içinde duvarları ve düşmanları bombalarla havaya uçurduğunuz matrak bir yapım. Super Bomberman R2 inceleme yazımızda bol patlamalı oyunumuzun yeni hali nasıl olmuş, gelin bir göz atalım.
En iyi kadın ve erkek futbolcu reytinglerinin yanında, Opta tarafından optimize edilen PlayStyles (Oyuncu Stilleri) teknolojisi ve Global Hero fragmanı da futbol fanatiklerinin beğenisine sunuluyor.
Guilty Gear -Strive-  2021'deki başarılı bir çıkış gerçekleştirmişti. Takip eden zaman içinde 3 sezonluk DLC kuşağı ile dövüşçü kadrosunu büyüten yapım bu sene yeni bir isimle tam bir paket halinde satışa sunuldu. Guilty Gear -Strive- Daredevil Edition inceleme yazımızda hem temelleri hatırlatıp hem de güncellemeler, yeni karakterler gibi detaylara odaklanacağız. Böylelikle oyunun nihai sürümüne yakışır bir nihai inceleme çalışmasını sizlerle paylaşmış olacağız.
Konami'nin meşhur futbol oyunu serisi PES'in yeniden markalaşarak ücretsiz hale dönüştürülen versiyonu eFootball 2024 Messi ile birlikte yeni yılın başladığını futbol fanatiklerine duyuruyor! Oyun her türlü yetenek ve deneyime sahip kullanıcının keyif alabileceği bir dizi güncelleme ve eklemeyi de beraberinde getiriyor.
Blasphemous 2 inceleme yazımızda yeni bir kefaret yolculuğuna çıkıyor, ikinci oyunla neler değişmiş ve gelişmiş, masaya yatırıyoruz.
Diablo IV, Gamescom'da Aktris ve Yapımcı Gemma Chan ile Kan Sezonu'nu ve Yeni Kilometre Taşlarını Duyurdu
Bandai Namco Europe efsanevi dövüş serisinin yeni oyunu TEKKEN 8'in çıkış tarihini duyurdu. 32 karakter ile çıkış yapacak olan oyun PlayStation5, Xbox Series X|S ve PC'ye özel olarak geliyor.
Gamescom 2023 açılış gecesi etkinliğinde Little Nightmares 3 duyuruldu. Sevilen korku oyunu serisinin en yeni üyesi Supermassive Games tarafından geliştiriliyor.
Eleştirmenlerden tam not alan, id Software'ın 1997 yapımı Strogg ezici birinci şahıs nişancı oyunu Quake II geliştirilmiş şekilde yeniden çıkışıyla geri dönüyor. Şimdi Game Pass, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch, PC, PlayStation 5 ve PlayStation 4'te oynanabilir. Yeniden çıkan geliştirilmiş Quake...

Güncel