Ana Sayfa PlayStation PlayStation 5

PlayStation 5

Sony’nin yeni nesil konsolu PlayStation 5 hakkında en güncel haberler, gelişmeler ve söylentiler.

EA'in merakla beklenen yeni Star Wars oyunu Jedi: Survivor için hikaye fragmanı paylaşıldı.
Tekken serisinin sekizinci oyunu geçtiğimiz yıl State of Play’de duyurulmuş ve büyük ilgi görmüştü. Unreal Engine 5 ile hazırlanan oyun sadece yeni nesil konsollar ve PC için gelecek. Geliştirici Bandai Namco, serinin en sevilen karakterlerinden kung fu ustası...
Hayranların favori Superstar'ları Bray Wyatt, The O.C., The Steiner Brothers, Zeus, Wade Barrett ve Eve Torres, Ağustos ayına kadar düzenli içerik güncellemeleri ile WWEK23’e geliyor.
Team Ninja'nın souls-benzeri yeni aksiyon RPG oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için inceleme puanları ortaya çıktı.
Dün geceki State of Play'de yayınlanan Resident Evil 4'ün yeni fragmanı, oyundaki lokasyonlara, düşmanlara, karakterlere ve oynanış dinamiklerine yakından bakma şansı sunuyor.
Wild Hearts inceleme yazımızda Monster Hunter serisinin karşısına çıkan doğu - batı sentezli yeni rakibi sizlere tanıtacağız!
DICE Topluluk Yöneticisi Tom Straatman’in ve Yardımcı Yapımcı Alexia Christofi'nin sunduğu video; yeni Flashpoint haritasına, Specialist Camila ¨Blasco¨ya ve onun ‘X6-Infiltration’ adlı aygıtına, oyuna eklenen yeni araçlara, silahlara ve gadget’lara derinlemesine bir bakış sunuyor.
The Sims 4'ün 13. genişleme paketi Growing Together hakkında yeni detaylar ve yeni bir video paylaşıldı.
Sony'nin yeni nesil sanal gerçeklik cihazı PlayStation VR2'nin piyasaya sürülmesiyle beraber Resident Evil Village için VR Modu çıktı.
Unreal Engine 5 ile geliştirilen Tekken 8, PlayStation 5, Xbox Series S/X ve PC için geliyor.
EA'in ve KOEI Tecmo’nun AAA kalitesindeki yepyeni avcılık oyunu WILD HEARTS piyasada!
Battlefield 2042’de yepyeni bir dönem başlıyor. 28 Şubat 2023’te yayına girecek olan Battlefield™ 2042 4. Sezon: Eleventh Hour güncellemesi ile Electronic Arts oyuna birçok yeni özellik ekliyor. Yepyeni bir harita, yeni bir Specialist, yeni silahlar, yeni bir araç, Battle...

Güncel